Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nektek mennyi ido lenyomni a...

Nektek mennyi ido lenyomni a rizs, csirke adagot?

Figyelt kérdés
En egyszerre eszem 100g rizst es 300g csirket.. de van , hogy 1 oraig is elszarozok vele.. termeszetesen csak akkor, hogyha elotte levo nap sutom meg a csirket es kiszarad...
2014. nov. 22. 12:16
 1/6 anonim ***** válasza:

10-15 perc, nálam rizsből több, csirkéből kevesebb megy, de mellé sok zöldség és dió.

Általában sorozatot nézek közben, mert utálom az elpazarolt időt, valamit muszáj csináljak közben. Olvasni is próbáltam már közben, de nem nagyon megy.

2014. nov. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én iszom, pont ezért. Inkább megittam 8 liter rizsturmixot egy nap, minthogy megegyek egy kiló rizst, mer' akkor egész nap a fotelban ülök egy lábossal az ölemben.

( Mostanában csak 400 g megy, de elférne az egy kiló, az biztos.)

2014. nov. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Szintiszoli123 ***** válasza:
Ismerek olyat, aki a 100 gramm rizst a 300 gramm csirkével egyben lenyeli, tehát nem mérvadó a mennyiség, de nekem zöldséggel együtt kb. 10-15 perc.
2014. nov. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor csak én szarozok vele :D egyébként Oriza én is sorozatozok közben :D csak igen eltereli a figyelmem mivel feliratos.... :DD egyébként hova lett Montez, nem tudod ?
2014. nov. 22. 23:28
 5/6 anonim ***** válasza:
Ma nyaggattam kicsit fb-n, elvileg majd visszajön.
2014. nov. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
helyes! :) Tedd azt helyettem is :)
2014. nov. 23. 01:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!