Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Megy a hasam a csirke+rizstől?

Megy a hasam a csirke+rizstől?

Figyelt kérdés
Kedden kezdtem a tömegnövelő étrendet, de tegnap meg ma olyan hasmenésem van, nem is ettem rizst meg csirkét. Nem volt romlott a csirkemell szinte biztos. Lehetséges, hogy így reagál a szervezetem a sok csirkemellre és rizsre? Ami nagyobb baj hogy rá se tudok nézni most erre a két kajára, ami nagyon aggaszt :( Mi lehet a baj? Köszi a válaszokat!

2014. jún. 22. 21:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nincs gond, sok volt a kaja hirtelen kezdésnek. De nem muszáj csirkét enni rizzsel. Lehet más hússal vagy akár tojással is bevinni a fehérjét és a ch-t is pl zabpehellyel, tésztával, krumplival, tk kenyérrel, stb. A csirke-rizs csak egy alternatíva a sok közül.
2014. jún. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pontosan így van, ahogy sandorzsolt írja, nagyon idegesít, hogy ez van kizárólagos etalonnak beállítva, pedig más kaja is tökéletesen jó, ha a tápértéke megfelel.
2014. jún. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Igen tudom hogy nem csak ezeket lehet enni, de a marhahús drága. Tudom hal, pulyka stb, de örültem hogy elkezdtem és már rögtön az elején megutáltam sajnos. Remélem, hogy tényleg az van csak, hogy sokat ettem. Persze a család rögtön, hogy túl egyhangú kaja biztos azért, meg ilyenek. Nem tudom mikor tudom újra kezdeni a tömegnövelő étrendet.
2014. jún. 22. 21:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyoldalú táplálkozás egy kaja után... fuck logic :D
2014. jún. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!