Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Valamit nagyon rosszul csinálok?

Valamit nagyon rosszul csinálok?

Figyelt kérdés

Kezdésnek azt írnám, hogy 3hete kezdtem el kondizni.

A mellgyakorlatok után, egyszerűen a mellem sosem éreztem, csak a vállamon éreztem, hogy terhelődött. Utánanéztem, melledzés elé betettem a vállat, és homorítottam is fekvenyomáskor, tárogatáskor. Ma már éreztem, hogy amikor leengedem, és szétnyitom a súlyt húzza a mellem, de valahogy még mindig nem az igazi. Vagy csak azért nem érzem, mert még nincs mellizmom? Kondi előtt volt 3 hónap kettlebell, de azzal a mellet nem igazán terheltük. Előtte meg nem sportoltam.


2014. nov. 24. 20:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbálkozz lassú ismétléses extra magas ismétlésszámos, kis súlyos sorozatokkal ideiglenesen, meg fogod érezni.
2014. nov. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nekem is ugyan így volt :) ahogy írták előttem, lassan csináld a gyakorlatokat, én először a negatív szakaszt éreztem meg és onnan ment már a pozitív is. Illetve edzés előtt, vagy csak úgy random (ezt mostanáig szoktam) próbálgasd a mellizmodat befeszíteni- kiengedni. bárhol, bármikor :)
2014. nov. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!