Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 14 éves fiúnak otthoni edzés?...

14 éves fiúnak otthoni edzés? Mondjátok meg, légyszíves hogy mit csinálok rosszul és mi a véleményetek a tervről.

Figyelt kérdés

Nah most kicsit magamról.

14 éves vagyok idén nyár elején kezdtem el mert gyengének gondoltam magam pedig van rajtam izom..... kicsivel erősebb szeretnék lenni mivel jön a továbbtanulás stb. ÉS persze a lányok miatt.

162 cm vagyok 50 kg

Edzésterv. minden nap 3x60 kar egykezes súlyzóval fekvő 4x30 szűkben és válszélességben 4x40 hasizomra hasprés 4x30 földi lábemelés 6x30.

Vélemény és ötleteket főleg a hasizmomat és a karomat akarom növelni

Por kizárva és bármiféle szer.



#edzés #gyúrás #budi bilder
2014. szept. 4. 17:01
 1/9 anonim ***** válasza:

Nincs kedvem felvilágosítani és edzéstevet adni.

De t

2014. szept. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

De tisztázzuk, hogy a proteinpor nem szer!

Legalábbis remélem nem a proteinporra gondolsz meg táplálékkiegészítőkre..... mert akkor meg kell, hogy tapsoljalak!

2014. szept. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

És ajánlom, hogy olvasd el a sárga kapszulát, ingyen letölthető!

Valamint googleba-alapismeretek, 1.találat!

2014. szept. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mit csinálsz rosszul?

Majdnem mindent, komolyan.

Nem akarlak megbántani, de tényleg sz@r, amit csinálsz.

Előbb infotmálódj, okosodj a témában, előttem ajánlották a Sárga kapszula c. könyvet, tényleg olvasd el!

2014. szept. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
miért csinálsz mindenből ilyen sokat?
2014. szept. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

ŐŐŐ én azt hallottam hogy csak akkor fejlődik az izom hogy ha sokat csinálsz belőle vagy nem tudom és ezért.

Vagy akkor valami tanács miből mennyit stb.

2014. szept. 5. 15:27
 7/9 anonim válasza:
3x20 kar is elég, csak akkor nagyibb súllyal csináld, hasprés 4x20 lábemelés 4x30 ha már ilyen sokat akarsz mindneből, de azt a sok fekvőt sztem nem szabályosan fogod csinálni, vagy ilyen erősnek érzed magad? :D
2014. szept. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Azért csinálok ennyire sokat mindenből mert csak két két 2kg-os súlyaim vannak tehát....... egyszerűen azzal em fejlődök ha kicsi súllyal keveset csinálok.

A sok fekvő igen mindenki ezt mondja viszont volt egy katona ismerősöm és az is azt mondta hogy nem fog menni mikor meglátta tátva maradt a szája. De köszönöm megfogadom akkor a tanácsotokat viszont még várom a további jó tanácsokat

2014. szept. 5. 20:35
 9/9 A kérdező kommentje:

Illetve gondolkodtam már a tömegnövelésen is viszont attól félek nem fogom tudni tartani és elhízok.

Édesanyám gyakran hétvégenként jó parasztos kajákat főz csirke hús rántott hús rizzsel rántotta húsleves stb.....

Viszont hétköznap mivel dolgozik nem ér rá főzni és félek hogy csak hízni fogok és nem izmotnövelni. Tanács? Szerintem édesapámat nem kérdeztem de nem engedni hogy akármilyen porhoz is nyúljak.

2014. szept. 5. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!