Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van egy alap testalkatom ami...

Van egy alap testalkatom ami viszonylag jo. Itt vannak az adatok: comb 52 vádli 38-39 kar 31-32 mellbőség 89-91 Van két darab egykezes súlyzóm (10kg), ennyim van. Milyen edzést javasoltok így?

Figyelt kérdés

#edzés #testépítés #kinézet stb
2014. nov. 26. 18:06
 1/5 anonim ***** válasza:

10 kilóval nem sokra mész. Saját testsúlyos edzést tudsz végezni (google: fegyencedzés pdf) és kiegészíted súlyzós gyakorlatokkal.

Az első két hónapban nem ártana heti 3 napos átmozgató teljes testes edzés: Guggolás, Fekvőtámasz, húzódzkodás (vagy egykezes evezés), vállból nyomás, bicepsz állva beforgatós, hátsó támaszos tolódzkodás, egylábas vádlizás, hasprés (vagy lábemelés függeszkedve.) Pl egy ilyen teljes testest elkezdhetsz.

Mellé menjen tömegnövelő étrend.

Egyébként az a kar és comb nagyon vékonyka, nem csesztetésből írom, csak durva hogy azt mondod arra, hogy jó. Én a 44-es szálkás karomra nem mondom hogy jó. Érted ugye? Kis szerénység sem árt.:)

2014. nov. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nekem jó, mivel harcművészetre járok így jó, mert oda a kötött izom szar.

De am hány éves vagy?...én 15....sztem a kor is számít és én nem szedek semmi szart.

2014. nov. 29. 19:16
 3/5 anonim ***** válasza:

44 vagyok. 29 éve edzem.

Nem leszel nagyobb súlyokkal sem kötött, ha utána van nyújtás. Te a testépítő kategóriában kérdezted. A testépítésben a lényeg az izom építése minél kevesebb zsírral. Azt kellene megérteni, hogy kis súlyokkal nem fogsz tudni izmosodni, de állóképességhez jó lesz. Csak akkor azt ne hívjuk testépítésnek. Így érhető ugye? .:)

2014. nov. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ès ne hívd szarokmak mert az simán csak kaja!
2014. nov. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Aha a tömegnövelő, fehérje, véráramlásnövelők meg ezek egy normál ember étrendjében benne vannak.
2014. dec. 3. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!