Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek tömegeljek vagy...

Szerintetek tömegeljek vagy szálkásítsak? (kép)

Figyelt kérdés

14 évesen, 85 kg és 186 cm vagyok. A fegyencedzést akarom elkezdeni, csak azt nem tudom hogy tömegnövelő vagy szálkásító étrenddel csináljam. A célom egy arányos izmos test.


[link]

[link]


2014. nov. 27. 13:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

A fegyencedzéssel külsőre látványos változást nem biztos, hogy elfogsz érni.

Ha az a célod, akkor maradj a gépes-súlyzós edzésnél, és inkább szálkásíts.

2014. nov. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
És mire szállkásitasz,a csontodra?:)
2014. nov. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Azt nem írtam oda hogy 2 naponta edzek, és a 2 edzés közötti napon pedig valami kardió, és miután megvan az erőnlét, intervallum edzéseket akarok csinálni.

Nem a csontra akarok, de egyszerűen nem tudok dönteni mert ha tömegelek, akkor csak még dagadtabb leszek...

De ha elkezdenék tömegelni, akkor kb meddig kéne?

2014. nov. 27. 14:18
 4/21 anonim ***** válasza:
Szerintem szálkásíts, mert a tesztoszteronszint is magasabb szálkásan.
2014. nov. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Szálkásíts! Mondjuk fegyencedzés szálkásításra nem tudom mennyire hatásos, de mindenképpen az lenne a célravezető hogyha szálkásítanál.
2014. nov. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Az, hogy tömegelsz még nem jelenti, hogy kövérebb leszel, csak megfelelően kell étkezni és ügyelni,hogy ne legyél túl magas kalória pluszban.

Szerintem kezdj el rendesen edzeni súlyokkal és tömegnövelő étrenddel.

2014. nov. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Amúgy nem tűnik úgy, hogy túl sok lenne rajtad a háj. Inkább kevés az izom.
2014. nov. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Súlyzókkal nem akarok edzeni, valahogy a saját testsúllyal végzett gyakorlatok sokkal jobban magukkal ragadnak :D
2014. nov. 27. 15:02
 9/21 anonim ***** válasza:
Én tömegelnék. Nincs is rajtad izom, minek kellene szálkásítani ? Nem fogsz tőle elzsírosodni ha jól csinálod. A tömegelés nem azt jelenti, hogy kétszer annyit zabálunk mint amennyit kellene, hanem ésszerű kicsi kalóriaplusszos étrendet.
2014. nov. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
75%
Na ácsi! Rengeteg a srácon a zsír. Szálkásítani kell, mert ennyi zsírral ne tömegeljen. Kezdők pedig tudnak kalória mínuszban is izmosodni, szóval szálkásítással is eleinte lesz izmosodás. Majd ha leadtad a nagyja zsírt, akkor lehet lassan tömegelni.
2014. nov. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!