Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen kiegészítők tudnak...

Milyen kiegészítők tudnak segíteni az jobb fejlődésben?

Figyelt kérdés
Itt értem erőben fejlődés + pár % vagy izomtömeg vagy izommegtartás diéta alatt. ilyensmik

2014. nov. 29. 19:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Kreatin, HMB, Beta-ecydestrin (hogy kell írni?), glutamin, BCAA, EAA, NO fokozó, tesztofokozó, növihormon-fokozó, különböző anabolikus növényi kivonatok.
2014. nov. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Erőben fejlődés és diéta? Vagy izmot növelsz és erősödsz kalória pluszos étrenddel vagy szálkásító diétával (kalória mínusz) leadod a zsírt. Utóbbinál nem tudsz izmosodni és erősödni, max teljesen kezdőként kis mértékben kis ideig.

Ami segít diétában: Edzés után protein shake + glutamin + bcaa.

Tömegnöveléskor a fehérje mellé még vehetsz kreatint, hmb-t.

De a legfontosabb egy jó multivitamin!

2014. nov. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a diétát az étrendre értettem. Most látom, hogy oda van írva, hogy izommegtartás.
2014. nov. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Abban igazad van, hogy a diéta az célzott étrendet jelent, de a hétköznapi értelemben ezt inkább kalória mínuszos kajálásra értik az emberek.
2014. nov. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!