Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez naturálban lehetséges...

Ez naturálban lehetséges erőszint?

Figyelt kérdés

Van egy emberke a teremből, nem nagy állat, naturálban szerintem hozható testalkat, 12% testzsír körül van.

De ami meghökkentő az nem a kinézete, hanem az ereje.


45 fokos dölt padon, 115 kg-al nyomott fekve, felső mellre.

És nem 2-3 nyomott bele, hanem vagy 2-3x 8-10-et.


Ekkora erőszint lehetséges naturálon ? Sima padon sem kevés, nem hogy 45 fokoson.



2014. dec. 3. 21:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem abszolút lehetséges, genetika kérdése az egész! Volt osztálytársam 110 kg-al nyomott fekve úgy, hogy sosem láttam terembe! Másik példa: egy 150-160 közötti srác szintén sosem járt terembe elsőre kinyomott 85 kg-t, azt hittem leesik az állam!
2014. dec. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tényleg csak genetika kérdése. Én is meglepődtem, mikor egy Mike Tyson alkatú kábé 50 éves pasi nyomott előttem néhány egykezes fekvőt úgy, hogy életében nem kondizott. Van, aki egyszerűen vastag csontokat és nagy izomtömeget kap simán a természettől. Ami valakinél 2 év edzés eredménye, másnál adottság.
2014. dec. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!