Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Myprotein rendeles elmult...

Myprotein rendeles elmult harom napban?

Figyelt kérdés

Van meg valaki rajtam kivul akinek napok ota awaiting despatch jellenik meg a rendelesnel/processing?

A termekek ossze vannak csomagolva, a store picken nar tulesett. Koszi a valaszokat.



2014. dec. 4. 19:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg csak a black friday és tsai akciói miatt van a késés (ahogy általában ilyenkor lenni szokott a hirtelen sok megrendelés miatt). De ha gondolod az ottani supportot is megkérdezheted.
2014. dec. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos mindenkinél gond, van. Nekem már 2-3 napja áll a csomagom, 500 Líra értékben :) Sokan várunk rá, mivel 4-5 jó ismerősömnek is szoktam rendelgetni ezt-azt.


Ma 3 üzenetet kaptam, hogy nemtudom-e mi lehet a MyProteinnel meg másnak áll már a csomagja 2-3 napja és Processing (Vagyis folyamatban), nekem is össze van csomagolva a csomagom és Processing, pedig r.ohadtul nem kis összegre van a rendelés.


Nyugodj meg, semmi gond nincs, másnál is ez van. Ha valami fejleményt megtudok, írok vagy írhatsz üzit.

2014. dec. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szia, koszi mindkettotoknek. Meg nem volt ilyen, pedig rendeltem. mmar unnepekkor.

Meg mindig all a rendelesem.


Ty: fontot akartal irni? :-)

2014. dec. 5. 08:44
 4/4 A kérdező kommentje:
Feladtak a csomagom :-) hurra
2014. dec. 6. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!