Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Osztott edzéstervnél lenne...

Osztott edzéstervnél lenne értelme bizonyos izmokat hetente háromszor is megedzeni?

Figyelt kérdés

Nem három mell-bicepsz napra gondolok itt, hanem arra hogy azokat az izmokat, amelyek gyorsan regenerálódnak háromszor edzeném meg. A heti három hasazástól és vádlizástól nem is félek, azt sok helyen hallottam, hogy többször is lehet terhelni és én is úgy érzem. Viszont az alkaromat is hetente háromszor szeretném. Leginkább ez utóbbit kérdezném, hogy nem lehet-e belőle túledzés.

Egyébként elég komoly az alkaredzésem;

3 sorozat bicepszhajlítás madárfogással, valamint három sorozat csuklófeszítés és -hajlítás szuperszettben.

Ez menne hetente háromszor is. (Eddig egyébként ugyanez ment de csak heti kétszer)


Az edzéstervem;


Hétfő: has, vádli, tricepsz, bicepsz, ALKAR

Kedd: Comb

Szerda: has, vádli, váll, csuklya, ALKAR

Csütörtök: -

Péntek: has, hát, ALKAR

Szombat: vádli, mell

Vasárnap: -


Ez gyakorlatilag három gyakorlatból kilenc sorozat alkalmanként. Összesen heti 27 sorozat alkarra. Elég soknak hangzik, de az lenne benne a logika, hogy bicepsznél is, csuklyázásnál is (nagy kézisúlyzókkal szoktam vállvonogatni) és hátazásnál is úgyis kap.

Szerintetek?


2014. dec. 5. 12:36
 1/2 anonim ***** válasza:

El sem olvasom, mert felhúz ez a sok hülység amit írtál.


Hasat lehet edzeni heti 3x, közöttük 1 nap pihenő legalább.

Vádlit is heti 2x, 1-2 nap pihenés közöttük.

Alkart nem kell edzeni annyit, sőt nem is kell, ha kemény súlyokkal dolgozol az is fejlődik, bicepsz edzésnél, hát stb..

2014. dec. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 poiu ***** válasza:
Csak egy megjegyzés. Az alkarod sok ín és kevés izom. Bánj vele óvatosan, mert ha lesérül, hónapokra fuccs.
2014. dec. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!