Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lehet valahol kérvényezni...

Lehet valahol kérvényezni hogy Egerben kondiparkot építsenek?

Figyelt kérdés

Szolnokról amint elköltöztünk elkezdték építeni a kondiparkokat például calisthenics-féle workouthoz. Egerben miért nem tudnak ilyet csinálni ?

Hol lehet kérvényezni


2014. dec. 6. 09:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Önkormányzatnál lehetne beszélgetni róla, de kár időt pazarolnod rá. Nem Egerben, de haverokkal próbálkoztunk már a városunkban. Azt mondták van már játszótér a városban.

Ezeknek, csak az a célja, hogy minél kevesebb befektetéssel, több pénzt tudjanak "biztonságba helyezni".

2014. dec. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a legtöbb eus játszótéren, a szoci korból visszamaradtakról meg nem is beszélve, megvan minden, ami egy tisztességes edzés összeállításához kell, aki tökéletes kondipark híján nem edz, annak a kondipark megléte mellett is meglesz minden indoka, hogy éppen miért nem megy le.
2014. dec. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
egerben egy olyan játtszó sincs :'(
2014. dec. 6. 12:45
 4/6 anonim ***** válasza:

azért nincs mert 10-15 miller egy olyan.

de 3-400 aláírással bemehetsz az önkormányzathoz,hogy lenne ilyesmire igény,mert pesten is nem 1 polgármester jelölt kampányolt sport létesítmények létrehozásával,vagy annak ígéreteivel.

ez meg egy uszodához vagy atlétikai létesítményhez képest aprópénz.

képviselőknél szokott lenni fogadó óra,oda kérj időpontot.

2014. dec. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

én itthon egy kisebebt épitettem apummal... 20.000 Ft

szerintem 100-500ezerig lazán lehet csináltatni...nem konditermet akarok

2014. dec. 7. 14:34
 6/6 anonim ***** válasza:

én is a szabadtéri kondiparkról írtam papa.

egy 8-10 eszközös kondipark pedig 10 miller körül van.

de ha rákeresel az eszközök árára a gyártónál,akkor láthatod mennyibe kerül.

2014. dec. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!