Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik jobb, a tablettás vagy...

Melyik jobb, a tablettás vagy az injekciós szteroid?

Figyelt kérdés
Nem szeretném kipróbálni, csak úgy érdekel, hogy melyik jobb és miért. Egészségügyi hatások, hatékonyság stb.
2014. dec. 7. 19:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
En úgy tudom, h az injekciós, mert helyi, nem megy át a gyomrodon, a veséiden stb....
2014. dec. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
injekciós
2014. dec. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, sokaktól hallottam már, hogy az injekciós de pontosan szeretném tudni a lehető legtöbb okot hogy miért.
2014. dec. 7. 20:36
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs first pass mechanizmus, nem a májad szűri először, tehát kevesebb is hatékony, biztosabban adagolható, míg szájon keresztül nyilván nem.
2014. dec. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De a tablettásra is meg van adva mennyit tartalmaz akkor miért nem pontos az adagolás? Egyébként köszönöm szépen :)
2014. dec. 7. 22:15
 6/10 anonim válasza:
Annyiban jobb a "szuri" hogy nem cseszi szét a vesédet. A mellékhatása meg mindenkinél más lehet. Én próbáltam már és mellékhatások nem voltak.
2014. dec. 8. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A bevitel módjától elvonatkoztatva azt azért hadd tegyem hozzá, hogy a kéz alatt vásárolt cuccok 99%-ánál a hatóanyagtartalom amolyan kalózeskü, szerencsés esetben csak a fele van ténylegesen benne, szerencsétlenben pedig felhígítják valami fossal.
2014. dec. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
az injekciós, a herébe adva, akkor nem károsítja a vesét, meg a májat.
2014. dec. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
ezzel most azt mondod hogy mindkettő ugyanannyira károsítja?
2014. dec. 8. 16:35
 10/10 anonim ***** válasza:

persze, de ha a herébe adod, akkor olyan, minthaaz termelné, és nem károsítja


sokan itt rontják el.

2014. dec. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!