Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 2 honapja kezdtem el a "testep...

2 honapja kezdtem el a "testepitest", velemenyt akarok kerni. A mellem nagyon elvan maradva? (kep lent)

Figyelt kérdés
[link]

#kép #test #mellizom #gyurokegy evig plusz mma es szetvagom a szadat orbanvikixd
2014. dec. 9. 20:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ez két hónap alatt szép eredmény szerintem.


Viszont a karodhoz képest inkább a váll van elmaradva, de tény, hogy mehet mellre is még tömeg.

2014. dec. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
tomegnovelot iszok szerintem azert hiztam ennyit. 62rol feljottem 71re. nekem mar ez is rengeteg valtozas,aminek orulok is,de a mellem valahogy nem akar fejlodni :s karra mentem ra jobban , mert gaz volt a 29es. konditeremre nem fussa ezert fekve nemtudok nyomni sulyokat csak felvotamaszt sajnos. v esetleg egy karos sulyzokkal tudsz ajanlani vmi gyakorlatot?
2014. dec. 9. 20:39
 3/12 anonim ***** válasza:

Valahogy kerítesz egy fekpad szerűséget. Én anno az ágyam mellé raktam egy támla nélküli, ággyal egy magas széket. Nem a legkényelmesebb és a jótól messze áll, de amíg nem mész rá túl nagy súllyokra, megteszi. Így már mehet is a fekvenyomás és tárogatás. Ezzel a székkel még mehet az áthúzás is - [link]


Ha van lehetőség tolódzkodni valamin, az is frankó kissé előrehajolva.


Kb. ennyi amit otthon megtudsz csinálni kézisúlyzókkal.

2014. dec. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
koszonom!
2014. dec. 9. 20:50
 5/12 anonim ***** válasza:
Nincs elmaradva a melled mert még csak 2 hónapja edzel. Mindened el van maradva ezért vagy kezdő. Én azért megpróbálnék valahogy terembe járni.
2014. dec. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
a legkozelebbi kb 30km. heti 5x bejarni nem kis utikoltseg plusz a teremberlet.nem engedhetem meg magamnak
2014. dec. 9. 20:59
 7/12 anonim ***** válasza:
2 hónap alatt 9kiló plusz és azt is csak fekvőtámasszal? Ezt nevezem:D
2014. dec. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Milyen tömegnövelőt használsz? Ilyen nekem is kell :)
2014. dec. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
ket egykezes sulyzoval vegzek gyakorlatokat + fekvotamasz ,huzodzkodas tolodzkodas. jumbo zold dobozos + ketorankent eszek es heti 5szor masfelorat eddzek.
2014. dec. 9. 23:22
 10/12 anonim ***** válasza:

Van két egykezes súlyzód, és nem tudod megedzeni a melled?

Ha a földre lefekszel, és úgy nyomsz fekve az is több a semminél. Vagy földön fekve, lábaid talpon, csípő megemelve is lehet nyomni. Ugyanakkor nem hiszem hogy ne tudnál szerezni egy 20-40 cm valamit, amire ráfekszel, hogy arról nyomj fekve.

Tárogatni is tudsz ugyanúgy, áthúzni. Talán a legkérdésesebb a ferde pados nyomás, de egy pár csavarral, és bútorlappal bármi megoldható.

2014. dec. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!