Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Doppingszerek állnak a háttérben?

Doppingszerek állnak a háttérben?

Figyelt kérdés

Ha valaki októberben 75 kg nyomott fekve, most meg 90 kg-al nyom ugyan annyit, mint akkor 75 kg-al. 8 ismétlés


Nekem 3-4 hónap kellett mire felmentem 80 kg-ra.



2014. dec. 11. 23:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Általános iskola, nem nehéz: kg-mal.
2014. dec. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem tudni így látatlanban. Lehet jó a genetikája és mellé elkezdett eszeveszett módon zabálni.
2014. dec. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezen a szinten ez nem kiemelkedő fejlődés. Én pl két hét alatt emeltem 60-ról kb 78-ra fekvenyomásban és szintén 60-ról 85-re guggolásban, ha a 8 ismétléses szériákat nézem, miután felemeltem a fehérje bevitelt 320g-ra. Két hét után anyagi okokból takarékra kerültem megint, de nem itt álltam volna meg, az biztos. Pedig én aztán ekto vagyok a javából. Ebben a tartományban könnyen lehet fejlődni, főleg ha valakinek hatékony a tapanyagfelhasznalasa, és nem kell neki egy vagon kaja.
2014. dec. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Jó genetikával, jó étrenddel és kiegészítőkkel elérhető. De nem mindenki számára.


Ez még nem nagy súly, de ha valaki 125-140 kg fejlődik fekvenyomásban ilyen rövid idő alatt, annál megy a cucc letagadhatatlanul :)

2014. dec. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én 40 kg-val kezdtem fekve nyomni és egy fél év után 1x kiment a 120 és 100-al széria (6)
2014. dec. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
És milyen cuccot nyomtál?
2014. dec. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
azt amit otthon anyám főzött :) csak rendesen kell edzeni nem sírni picsogni hogy fáj meg nincs kedvem
2014. dec. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Örülj a fasza genetikádnak, a legtöbb ember hiába edz keményen, fél év alatt nem ér el ekkora fejlődést
2014. dec. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!