Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha berugok akkor semmit se ér...

Ha berugok akkor semmit se ér az elkezdett kreatin kúra?

Figyelt kérdés
Karácsonykor szeretném elkezdeni a feltöltési szakaszt, de ha szilveszterkor lerészegedek akkor az eltelt 1 hét semmit se ért?

2014. dec. 13. 12:53
 1/8 anonim ***** válasza:

Mert? Miért ne érne? Vagy mi az összefüggés?

De legegyszerűbb ha inkább berúgsz még karácsonykor előtt! Nem kötelező pont szilveszterkor inni!

2014. dec. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát én azt olvastam, hogy az alkohol rossz hatással van a kreatinra és lebontják egymást.
2014. dec. 13. 12:56
 3/8 anonim ***** válasza:

A nagyobb mennyiségű alkohol mindenre rossz hatással van!

Rúgjál be inkább ma este!

2014. dec. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 zholee ***** válasza:
Az alkohol az mindenre rossz hatással van...
2014. dec. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

a kreatin fő célja h hidratáljon, mert a vizes környezet kedvez az izomépítésnek, ezért is kell sokat inni,

az alkohol erősen dehidratálja a szervezetet, tehát pont a kreatin hatása ellen dolgozik

2014. dec. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem valószínű, hogy egy berúgás tönkretenné az egész kúrát.

Majd másnap sok vizet iszol és hidratálod magad:-)


(Vagy igyál felest és amellé sok vizet, akkor kompenzálod az alkohol dehidratáló hatását és másnapos sem leszel ;) )

2014. dec. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 poiu ***** válasza:
A kreatin valóban hidratál, de nem ebben van a hatása, hanem abban, hogy energiát tud átadni az izomnak, tehát többet tudsz emelni. Az alkohol nem csinál semmit a kreatinnal, veled csinál valamit, ami nem tesz jót a fejlődésnek. De egy beb*szás nem oszt, nem szoroz.
2014. dec. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nyugtasd magad ezzel, de ez is egyéntől függ. Engem nagyon visszavet pl. másnap nem is bírsz annyit enni, főleg nem minőségit, dehidratált vagy egész másnap, miközben tonnaszám vedeled a vizet, vki lehet h jobban bírja, de szerintem ha komoly eredményt akarsz, qrvára hátráltat
2014. dec. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!