Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a lábedzésről?

Figyelt kérdés
guggolasrol van szo: csinálok 10 ismétlést majd növelem a sulyokat és rögtön folytatom ,újbol 10 ismétlés,majd megint növelem és jön a következő 10.Ezutan visszaveszek a súlybol ismét csinálok 10et és legvégül akkora sullyal megy 10 amivel kezdtem. Tehát összesen 50 ismétlés,jóformán megállás nélkül .Ezután jön pár perc szünet és utána még 2X az megy újból az egész.
2014. dec. 15. 10:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem ártana több irányból terhelni az izmot,és a guggoláson kívül más gyakorlatokat is végezni. Ez így nem lábedzés.
2014. dec. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
persze még guggolason kívül megy pár gyakorlat ,csak érdekelne mi a vélemény ilyen szériákról.Egy videoban csiptem el ezt.Nem tudom,hogy maradjak e aaz eddig bevált félpiramisnál vagy probaljam ki ezt...
2014. dec. 15. 10:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor viszont teljesen jó. Én váltogatnám a helyedben a kettőt. Nagyjából én is így szoktam. Vagy úgy ahogy fent írtad vagy félpiramisban vagy úgy, hogy a súlyt nem variálom, csak az ismétlés számot. A gyakorlatokat és a gyakorlatok sorrendjét is váltogatni szoktam.
2014. dec. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!