Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit kéne változtatnom, hogy...

Mit kéne változtatnom, hogy fejlődjek?

Figyelt kérdés

1 hónapja kezdtem el testépíteni, majdnem 90 kiló vagyok, de tömegelni szeretnék először.... suliba járok oda szoktam vinni 3-4 szenyát, reggelire zabpehely fehérjével, így kibirom fél6 ig mire haza érek napi szinten 1-2 órát kondizok egyik nap láb másik nap egész felső test ez változni fog ha 2 hónapom meglesz a kondiba haza érek akkor kb 400gramm csirkemell, 1 konzerv tonhal 2 főtt tojás paprika vagy brokkoli mellé meg 2-3 merőkanál rizs és dupla adag fehérje

szerintetek jó lesz igy? vagyis igy tudok fejlődni mint kezdő?


2014. dec. 15. 19:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Sok zöldség és zsírok mellett okés lesz, de a kalóriamennyiséget neked kell belőnöd. Fehérje egyébként valószínűleg nem kell ennyi.
2014. dec. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
és ettől kb meddig tudnék nőni mint kezdő? mikor kell jobban bekalkulálnom a táplálékot?
2014. dec. 15. 20:17
 3/10 anonim ***** válasza:
Ideális esetben havi 1,5-2 kg, ha ennél több, akkor túl sok zsír jön. A második kérdésedet nem értem.
2014. dec. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Például a csirkemellet a rizzsel elvihetnéd iskolába a szendvicsek helyett. A tonhalat meg csak abban az esetben edd, ha nem találod drágának azt a 80g-ot 500ft-ért :D egyébként ahelyett is mehet hús.(Kíváncsi lennék azért milyen magas vagy, ha te már teljesen kezdőként 90 kilódra tömegelni akarsz.)
2014. dec. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
178cm vagyok, van rajtam valamennyi izomzat, sokat szoktam itthon melózni fizikai munkát
2014. dec. 15. 20:28
 6/10 A kérdező kommentje:
ja meg azt nem írtam le, napi 3 kapszula kreatint beveszek szombat-vasárnap mikor pihenek 2 őt
2014. dec. 15. 20:30
 7/10 anonim válasza:
Türelem!!!! Szerintem a kajád egész jó,de mint minden más sportot a testépítést is ésszel kell csinálni. Elméletileg az első kb. 3 hónapban mégcsak átmozgató jellegű edzést kéne végezni és aztán fokozatosan nehezíteni. Mindezt annak érdekében, hogy az izületeid ne menjenek tönkre.
2014. dec. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
az átmozgatót 2 hónapig szeretném csinállni még van bő 3 hetem ez alatt tudok nőni? vagy csak normális edzés tervel?
2014. dec. 15. 20:49
 9/10 anonim ***** válasza:
Valamiért azt érzem, hogy legalább 15 kiló zsírt le kellene dobnod mielőtt nekilátsz tömegelni.(Talán mert naturálként szálkásan magasság -100/+-valamennyi/ az a súly amit el lehet érni ) De te látod magad, csak gondoltam szólok, mert nehezebb lesz egyszerre 30 kilótól megszabadulni.
2014. dec. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
tisztába vagyok vele, hogy tömegeléskor zsir is jön fel ezt ugy terveztem ha már lesz látható eredmény akkor pár honapig majd szálkásitok utánna vissza tömegelés majd megint szálkásitás, vagyis én a tömegelésel kezdenék
2014. dec. 15. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!