Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzés vagy alvás?

Edzés vagy alvás?

Figyelt kérdés
StrongLift 5x5 csinálom, 7. hétnél járok volt benne 2 nap kihagyás. De így a vizsgaidőszakban , napi átlag 4-5 óra alvás mellett, ma már nagyon nem ment. Melyik a fontosabb... vagyis inkább kevésbé rossz, ha így is próbálom folytatni az edzéstervet és sorra belebukok, vagy ha hagyom az egészet a pi..ba. Vagy keressek valami átmeneti "szintentartó edzést" aztán, mikor már lesz időm -10-15%-ról folytatom/újra kezdem?

2014. dec. 17. 23:55
 1/5 A kérdező kommentje:
5x5 45kg ból ment 5-4-5-2-4, nagyon rossz formával, 30kg-val kezdtem egyébként is itt lett volna a határ valahol de szerintem első visszaléptetést 50 körül értem volna el ideális esetben, evezésről már ment 70->62,5kg ra, fekvenyomás: 75kg, guggolás: 80kg, felhúzás: 95kg. jómagam, ~88kg(+/-2 de inkabb -) vagyok 188cm magas 23 éves. Ehhez mérten érdekelne, hogy mi hátráltatja ilyen esteben legjobban a fejlődésem. (tudom, kaja is fontos, de most január közepéig az a legkevesebb...)
2014. dec. 18. 00:03
 2/5 savanyújóska ***** válasza:
Pihenj rendesen, nem lehet normálisan edzeni, ha nem alszol eleget, akkor inkább lazíts egy kicsit a terven, úgyis jön a karácsony, azt is le kell dolgozni, februárban, január végén még rengeteg időd lesz behozni a lemaradást. És ráadásul az egészségednek sem tesz jót, ha a végletekig kifacsarod magad.
2014. dec. 18. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
4-5 órát aludni naponta óriási butaság, vizsgaidőszak ide edzésterv oda..
2014. dec. 18. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Csinálj csak szinten tartó edzést, ez a legjobb amit tehetsz, kell a fizikai terhelés is a szellemi mellé.


Tudom mit élsz át, ilyenkor túlélésre kell játszani. Aludj amennyit bírsz, enged a lehetőség, kicsit edz, és csináld meg a vizsgákat. Kalappal

2014. dec. 18. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én pont azért örülök a vizsgaidőszaknak, mert végre alhatok 8 órát....nem mondja meg senki, hogy mikor keljek. a szorgalmi időszak sokkal nagyobb horror volt
2014. dec. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!