Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Jó volt ez a hát-váll edzés?

Jó volt ez a hát-váll edzés?

Figyelt kérdés

Húzódzkodás 4 sorozat, T-Rudas evezés 4 sorozat, Egykezes döntött törzsű evezés kézisúlyzóval 4 sorozat, mellhez húzás szűken 4 sorozat


váll: Oldalemelés 4 sorozat, Mellről nyomás rúddal 3 sorozat, Hátsó váll peck-deck gépen 4 sorozat



2014. dec. 19. 15:44
 1/5 A kérdező kommentje:
mellről nyomásból elég a 3 sorozat? mert tudtommal kap a mellnél és a hátnál is rendesen. nem?
2014. dec. 19. 15:44
 2/5 A kérdező kommentje:
mármint az a része a vállnak
2014. dec. 19. 15:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem jónak tűnik. Igazából nem kell semmiből sem iszonyat sok sorozat, sőt, általánosságban elmondható, hogy 3 minden gyakorlatnál elég. Persze munkasorozatról beszélek, ennél én is többet szoktam, mert csinálok 1-2 bemelegítő sorozatot nagyon magas ismétlésszámmal, de az alap a 3 munkasorozat. Aztán egyéni dolog, hogy kell-e esetleg több, ha valami le van maradva.
2014. dec. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Háthoz én még raknék egy felhúzást.
2014. dec. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
személy szerint én a hátat külön edzem mindentől, amúgy jók a gyakorlatok egy felhúzás valóban hiányzik, vállra meg elegek 3 sorozatok
2014. dec. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!