Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » SL5x5 kiegészítő gyakorlatok?

SL5x5 kiegészítő gyakorlatok?

Figyelt kérdés

Gondolom a dip megy a fekvenyomás,evezés napra

a húzódzkodás pedig a mellről nyomás, elemelés napra. Ezenfelül szeretnék még vádlit és alkart is edzeni, melyiket kellene melyik nap, csinálni szerintetek?



#5x5 #StronLifts
2014. dec. 21. 16:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Vádlig mindegy. Alkarod az meg hidd el húzódzkodástól, elemeléstől lesz :).
2014. dec. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nagyon lassan fejlődik az alkarom sajnos, ahogy olvastam; 2 féle ember van, akinek semmit nem kell alkarra( és vádlira ) edzeni, mert a többi gyakorlattal fejlődik és aki heti 2x edzve is alig tapasztal fejlődést. Szerintem én az utóbbihoz tartozok, lassan mondhatom, hogy évek óta húzódzkodom heti rendszerességgel. Alsó-felső fogással, normál-szűk kéztartással megy simán 15, szélesben 10 ezekből edzésenként 1-2, ha nincs súly akkor 3-4 széria... és olyan az alkarom mint egy 14 éves fiúnak, pedig 90kg vagyok, ezért kérdeztem, hogy mivel lehetne még kicsit rágyúrni :)
2014. dec. 21. 18:57
 3/8 anonim ***** válasza:

Felhuzas/evezes mekkora sullyal megy?

Amugy meg ott van az icf 5x5 ez igazibol abbol az alapból epul amibol a stronglifts is csak mar vannak benne kiegeszito gyakorlatok is.

2014. dec. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az icf-ben van csuklya meg 2x annyi evezes. Ezek mellett nincs szukseged alkar izolacioray
2014. dec. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
felhuzas jelenleg 95kg, mert betartom a +5kgs lépéseket, de szerintem 105-110ig siman menne. evezést, most pénteken léptettem vissza 70kg-ról 62,5-re, hogy megfelelő tartással tudjam csinálni.
2014. dec. 21. 19:46
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezek még semmi sulyok. Nincs szukseged alakar izolációra. Majd ha 180-nal megy a felhuzas es 100-zal az evezes akkor eldontheted hogy kicsi e az alkarod. Neked nem az alkarod van lemaradva hanem az egész tested.
2014. dec. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ez is lehet, nem kétlem :) De még ahhoz képest is aránytalanul vékony az alkarom :D
2014. dec. 21. 20:08
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem kell izolálnod. Jol fogsz kinezni hidd el.
2014. dec. 22. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!