Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit tegyek/egyek?

Mit tegyek/egyek?

Figyelt kérdés
Ekto-mezoként nem tudom hány g ch kell tömegeléshez. Nyáron kb. 7-8 ment, akkor jól jött a tömeg, főleg izomban (volt mikor 3 kg is). Ha most nem eszem annyit milyen praktikus módszer van arra, hogy növeljem a ch bevitalt (nyílván tudom, hogy egyek, de itt arra gondolok, hogy a rizsből elég nehéz ezt fedezni, mert főzve nagyon nagy lesz a térfogata és a súlya is, kellene valami jobb).

2014. dec. 21. 21:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Sanszos, hogy főzve méred a kaját. 8g ch az brutálisan sok. Amúgy a zabpelyhes fehérjeturmix lenmagolajjal az elég jó, könnyű elfogyasztani, finom, és bár nem olyan jó, mint a szilárd étkezés, fényévekkel jobb, mintha tömegnövelőt iszogatnál.
2014. dec. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
De önmagában a lenmagolaj is jó, csak arra figyelj, hogy annak kétszer annyi a kalóriaértéke, tehát 100 g lenmagolajjal kb. 200 g szénhidrátot tudsz kiváltani. Ami nagyjából 270 g rizs.
2014. dec. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Tényleg annyi volt.
2014. dec. 21. 22:23
 4/9 A kérdező kommentje:
Mi ez a turmix amúgy?
2014. dec. 21. 22:25
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem olyan sok az a 8. Én voltam 13-on is.

Amiket én csináltam:

rizsturmix vagy köles, ennek a hátránya hogy sok vizet vesz fel, 1kg hoz 8-12 l víz kell.

Süti turmix 1kg liszt 8 literbe fér bele.

lencse, bab, sárgaborsó turmix ez jó lenne, mert egy kiló 4 liter vízbe fér bele, csak én nem bírom a hüvelyeseket.

zabpehely turmix ebből egy kiló 6-8 literbe megy, én a zabot se bírom.

Most fénymagot eszek, ebből egy kiló szintén 8l, de ezt csak hántolatlanul lehet kapni. Nekem finom, relatíve magas a fehérje tartalma.

Én a helyedben, ha nem bírsz annyi rizst megenni, és nem akarsz turmixolni, akkor sütnék alap tésztát amennyi kell. Mondjuk 800 g liszt+élesztő, megsütöd, azt könnyebb megenni mint a rizst. Vagy zabpehely.

A telítetlen zsír is megoldás lehet ha bírod.

Nekem egyáltalán nem tolerálja a szervezetem, a zsírból nagyon hatekonytalanul nyerek energiát.

2014. dec. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nehogy elkezdj zsírt (lenmagolaj) enni szénhidrát helyett. Egyél inkább tésztát, azt sokkal könnyebb megenni mint a rizst és magában sem olyan rossz kis olajjal meg fűszerrel is megeheted vagy túróval és egy kis szalonnával ha belefér.
2014. dec. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne egyen lenmagolajat okoska? 50-50% omega3-omega6, még szénhidrátos étkezés mellé is kiválóan alkalmas arra hogy többletkalóriákat vigyen be és az inzulinérzékenységet is növeli. Lassítja az étel emésztését.
2014. dec. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ehet olajat, de annyit amennyit zsírból kell, ne szénhidrát helyett. Így is rengeteget kell ennie nem értem miért lenne hasznos lassítani az emésztését. Vagy ez valami új diéta, hogy együnk zsírt rizs helyett?
2014. dec. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon nehéz 8 grammot bevinni. :/
2014. dec. 22. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!