Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen fehérjekészítményt...

Milyen fehérjekészítményt vásároljak? (Többi lent van a leírásban)

Figyelt kérdés
Elkezdtem kondizni és úgy gondoltam, hogy lehet nem ártana valamiféle fehérjét beszerezni, de lightosabb fajtából. Milyen készítményeket ajánlotok, valamint le tudnátok írni, hogy hogyan és mikor kell ezeket fogyasztani? ( kezdő vagyok a dologban, és nem akarok ártani magamnak)

2014. dec. 24. 19:18
 1/3 anonim ***** válasza:

- Nincs lightos meg nem lightos fehérje.

- Nem fogsz vele ártani magadnak, ha nem csinálsz valami elmebeteg marhaságot (ez az élet minden területére igaz).


Tulajdonképpen akármelyik fehérje jó, a legfontosabb dolgok, hogy miből van (állati vs növényi), hogy mennyi fehérje is van egységnyi tömegben és az ár. Általában a sima tejsavó koncentrátum a legegyszerűbb megoldás. Olcsó márkák: Myprotein, MHN, Stillmass.

2014. dec. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja, és kihagytam a legalapvetőbbet: étrend! Olvass alapismereteket meg sárga kapszulát mondjuk kezdésnek. Ne egyből a pénzedet akard csak költeni.
2014. dec. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
lightos fehérje XD
2014. dec. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!