Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit csinálok rosszul?

Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

Fekvenyomásnál fáj a vállam... a mellemet alig érzem, a vállamat sokkal jobban.

2egykezessel és 2kezes rúddal is fáj.

Rossz a technika? Mire kell figyeljek?


2014. dec. 26. 15:55
 1/10 - palilaci - ***** válasza:
Igen rossz a technika vagy nem all kezre a genetikadbol adodoan a gyakorlat. Van ilyen... Amit megtehetsz: fekvenyomas elott csinalsz par sorozat arnold nyomast, vagy pedig kilovod az teljesen az edzestervedbol. Nem kotelezo gyakorlat ahogy azt sokan hiszik, legtobben csak pocsmeregetes miatt csinaljak
2014. dec. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Akkor mivel tudnám leedzeni a mellemet itthon?

Fekvőtámasz, tolódzkodás, tárogatás megy de kvára nem érzem a mellem csak kicsit, más izmomat meg sem tudom mozdítani edzés után, de a mell....................................................................................................rettentően idegesít, és nem úgy néz ki mintha le lenne maradva.

2014. dec. 26. 16:17
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen. Keskeny vallov es hosszú kar miatt a vallra terhelődik sokkal jobban.

Én Smith-gépen csinalom mert ott nagyon kontrollalt a mozgas.


Egykezeseknel meg lehet varialni az alkarok szögevel es forgatasaval. Nem kell pont merőlegesen csinalni..

2014. dec. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen, keskeny vállcsont, hosszú kar itt is.......................................................de fogalmam sincs hogyan csináljam másképp, hogy jó legyen.......
2014. dec. 26. 16:32
 5/10 anonim ***** válasza:
Hozd be a könyöködet a tested mellé, vagy nyomj egykezesekkel.
2014. dec. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Musclemore ***** válasza:
Rendben, meg fogom próbálni. Köszönöm!
2014. dec. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Előbb rossz oldalról írtam. >.<
2014. dec. 26. 16:56
 8/10 anonim ***** válasza:
Melegítsd be
2014. dec. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Bocs rossz gombot nyomtam meg. :D Melegítsd be a vállaidat rendesen, és mikor nyomsz akkor nyomd el a melledet a padról, úgy hogy belehessen nyúlni a hátadhoz, mint ha egy híd lennél. (nem tudok jól magyarázni). Ilyenkor nem terhelődik annyira a vállad inkább a melled dolgozik.
2014. dec. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Értem, köszi.

Amúgy bemelegítek.

2014. dec. 26. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!