Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Karácsonyi félreevés?

Karácsonyi félreevés?

Figyelt kérdés

Áprilisban kezdtem el konditerembe járni, júniustól kezdve semmi félre kajálás nem volt, mindig tartottam magam az étrendhez.

Így volt ez tegnap délutánig. Olyan szinten megkívántam a süteményeket, hogy elég komoly mennyiséget benyomtam belőlük. Ma 20 perc futással, 10 perc taposással 465kcalt égettem.

Ma ugyan nem annyit de megint ettem sütit. Holnap ismét kardiózok majd.

Tudom hogy hülye kérdés, de ebből gáz nem lehet igaz?


2014. dec. 27. 20:06
 1/7 anonim ***** válasza:
1-2 nap nem számít egy ilyen hosszú folyamatnál, mint a testépítés.
2014. dec. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz gáz, hacsak nem történik meg újra és újra :)
2014. dec. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Zabáld teli magad minden moslékkal még ebben a 4-5 napban. Majd januárban vagy ha kezdődik a suli/meló, térj vissza a tiszta étrendhez. Én is ezt teszem. Arra figyelj hogy a fehérje bevitele azért meglegyen.
2014. dec. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Én még "kötelezővé" is tenném az ilyen napokat.


Régen nagyon komolyan vettem ezt az egész testépítést, szinte aszkéta életet éltem.

Eredmény: nagyon jól néztem ki, de frusztrált voltam, "kielégítetlen", kedvetlen, ráadásul teljesen antiszociálissá váltam, mert nem jártam el sehová.


Azóta bevezettem a 10-90%-os szabályomat, ami szerint 90%-ban a lehető legjobban betartok mindent, de 10%-ban eleresztem magam.

Ez így évente 30-35 nap (karácsony, szilveszter, húsvét, születésnapok, családi/baráti összejövetelek, esküvők, stb.).

Eredmény: szemmel láthatóan nem nézek ki rosszabbul, mint azelőtt, de megszűnt az állandó szorongásom, boldogabb vagyok és a társasági életem is újra a régi, ami nagyon jó.

2014. dec. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy-két alkalom nem számít.
2014. dec. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Megyek is és befalok egy tortillát.
2014. dec. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek. Igazabol a merleg szerint nem hiztam. Ugyhogy talan tenyleg meg se fog erzodni. :)
2014. dec. 27. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!