Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Drugs Bunny mitől ilyen...

Drugs Bunny mitől ilyen kemény? Egyáltalán verekedett már életében? És ha igen, akkor szerinte ez a megoldás mindenre?

Figyelt kérdés
Állandóan leolt mindenkit, meg mindenkit pofán akar baszni, közben meg egy pocakos, családos ember. Nem igazán értem, miből gondolja, hogy egyszer az ő képét nem fogja beverni valaki.

2014. dec. 29. 14:54
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom, mert sehol nem beszélt arról, h verekedett volna bárkivel is, sztem nem verekedett. csak arról beszélt, h xy embert meg kéne ütni stb. tipikus netes keménykedés, bunny nem szokott verekedni senkivel.


de amúgy is nézd már meg bunnyt, h hogyan néz ki manapság. asszem 175 cm magas és 90-100 kg körül van. elhízott elég rendesen, és ahogy vki írta is, guggolni sem tud már rendesen, meg állandóan liheg. szted ki tudna megverni?:)


ne vedd annyira a szívedre. nézd meg bunny-rajongókat is ezen az oldalon. az egyikről múltkor olvastam,h nagyon vékony, a másik állítólag 30 éve edz, közben meg csak 85 kg, és elég alacsony.

olyanok, mint bunny. frusztrált, a magasságuk/testalkatuk miatt komplexusos emberek, akik nagy pofával akarnak kompenzálni. ne foglalkozz bunnyval, vannak normális oldalak, ahol kiegyensúlyozott, olvasott szakértők válaszolnak, akik még angolul is tudnak, így rendszeresen olvasnak külföldi oldalakat is. nem olyanok, mint bunny, aki 8 általánossal, alapfokú angollal és pszichés problémákkal osztja az észt.

2015. jan. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Igazad van.
2015. jan. 12. 13:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!