Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha 16 évesen ha elkezdek whey...

Ha 16 évesen ha elkezdek whey proteint inni a szervezetem hozzászokhat és később nem fejlődöm majd majd annyira?

Figyelt kérdés
Napi 1x innék + edzések után. Persze mellette helyesen táplálkozom rizs + csirke stb. Tudom, hogy most még kiegészítő nélkül is elég jól fejlődnék de szeretnék májusig minél nagyobb izomtömeget magamra pakolni utána meg leszálkásítani a maradék zsírt ami egy nagy fogyás után még rajtam maradt.

2015. jan. 1. 14:39
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Nem lesz tőle semmi bajod MIVEL EZ CSAK KAJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2015. jan. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
16 éves vagy, nem kéne már most ilyen szarokon élned...
2015. jan. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Az életben maradáshoz szükséges tápanyagokhoz nem lehet hozzá szokni.
2015. jan. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor állsz meg, illetve inkább lassulsz a fejlődésben amikor elérsz egy olyan fizikumot (3-4 év alatt), ami genetikailag naturálban lehetséges, persze ezt is csak akkor hogyha a táplálkozásod teljes mértékben rendben van. Ezt tudod a fehérje porral kiegészíteni. Immúnis/intoleráns nem leszel a fehérjére, mert "ugyanolyan" tápanyag mint bármi más. Fogd fel úgy hogy folyékony kaja.
2015. jan. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Musclemore ***** válasza:
100%

Ez egy tévhit amit tegnap is hallottam fullrészegen(asszem), hogy fehérjétől gyorsabban fejlődsz, ugyan az mintha azt más kajából vinnéd be, persze nem teljesen ugyan az de amit kiegből vinnéd abban nincs "felesleges", csak fehérje.

Am nem mondtad h milyen kieg, fehérjére és edzés utáni chra lenne szükséged, valamint vitaminra!

2015. jan. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy válaszoltatok! Azt nem is gondoltam hogy bajom lesz tőle mint a szteroidoktól csak az érdekelt hogy nem igényel-e majd több fehérjét ugyanakkora fejlődéshez a szervezetem ha úgymond ekkora bőséget élvez.
2015. jan. 1. 15:22
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha fehérjét iszol olyan mintha csirkét ennél
2015. febr. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!