Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testépítők! Ilyenkor mi van?

Testépítők! Ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés

Mi van akkor ha csak lemegy az ember a konditerembe edzeni, szépen szabályosan végzi a gyakorlatokat. Ugyanakkor, egyáltalán nem szed fehérjét, kreatint....stb, és nem is figyel oda a kajájára. Szóval csak spontán súlyokat emelget, ám azt szabályosan.

Nyilván nem lesz tőle izmos, nem is fog nőni tőle. De erősödni azt fog? Erősebb lesz, ha igen akkor mennyivel? Ér az ilyen edzés valamit? (Ismétlem a cél nem a kinézet!)



2015. jan. 1. 19:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Erősödni fogsz és szálkásodni, ilyen Bruce Lee szerű kinézet hozható így is hogyha tényleg odateszed magad az edzéseken (persze azért attól is függ milyen alkat vagy).
2015. jan. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
egy bizonyos szintig fejlődsz kinézetre is kaja,tápkieg nélkül,hogy meddig ez függ a genetikádtól,és,hogy mit sportoltál eddig ha végeztél egyáltalan valamilyen testmozgást korábban,és igen,az izomzatod erősödik EGY BIZONYOS SZINTIG nézz fel bodybuilder re olvass el egy pár dolgot kezdőként elég az is ha valami rendszer van a táplálkozásodban és nem szemetet kajálsz akkor az is megteszi egy darabig
2015. jan. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Még egyszer ismétlem, nem cél semmilyen kinézet. Inkább amolyan fizikai kondíció, erősítés jelleggel. Nem is látszódna meg rajtam, mert úgy is kegyetlenül lenyújtanám (jógázok 10 éve, ráadásul 3féle jógát tolok), amúgy régebben sokat küzdősportoltam (taekwondo, ju-jitsu). Inkább csak "erős" szeretnék lenn.
2015. jan. 1. 19:52
 4/18 anonim ***** válasza:
De izmos lesz tőle, de egy idő után leáll a növekedésben. Erősödni fog még egy ideig, de az is leáll nem sokkal, miután leálltál a növekedésben.
2015. jan. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Az alkatomról annyit, hogy 175 cm magas, és 84 kg, minimális pocak, viszont gumiember vagyok.
2015. jan. 1. 19:56
 6/18 A kérdező kommentje:
Ha izmosodok is SZERINTEM kidolgozott izomzatom úgy sem lenne. Tudtommal (lehet rosszul tudom), a testépítők pont azért nem nyújtanak, mert akkor nem lesz, hogy is mondjam látványos(?) az izomzatuk. Viszont én bazi sokat jógázok.
2015. jan. 1. 19:58
 7/18 anonim ***** válasza:
Erősödni attól függ mennyire eszel, mert üres korgó hassal nehezen fogsz még súlyt is emelni. Azzal meg hogy erősödsz, ha gyengülsz? 5 kilókat verejtékig emelgeted? Kell az energiához a kaja, ha csak nem shaolin szerzetes vagy.
2015. jan. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nyilván fogok enni, de nem lesz olyan az étrendem mint egy testépítőnek. Normális hétköznapi átlagos étrend. Én speciel sok halat és zöldséget eszek, de fehérje turmix és társai ilyeneket nem szednék.
2015. jan. 1. 20:19
 9/18 Pörölyfej Béla ***** válasza:
Kiegészítő nem is kell, ha van kiszámolt étrend.
2015. jan. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Pörölyfej Béla ***** válasza:
A testépítők pedig pont, hogy nyújtanak edzések végén. Schwarzenegger is nyújtott, írja is az egyik könyvében. Megismert egy testépítőt, aki jógázott is, aztán az ő hatására kezdett el nyújtani. Rettenetes, hogy milyen tévhitek keringenek. Ez a "lufiizom, jóska felviszi a szekrényt az emeletre gyúrós józsi nem" már lassan fertőz. Hol kaphatják el? A piacon az árusnénitől vagy a buszon a bölcs sofőrtől?
2015. jan. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!