Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nagy, izmos feneket szeretnék,...

Nagy, izmos feneket szeretnék, tudtok mondani olyan gyakorlatot, ami csak farizomra megy?

Figyelt kérdés
Lehetőleg olyat, aminél tudom növelni a súlyokat, tehát nem csak saját súllyal szeretném csinálni. Persze emellett guggolok és kitöréseket csinálok, de úgy vettem észre, hogy a farizmomban nincs akkora izomláz utána, inkább a külső combizmom terheli.
2015. jan. 2. 18:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha tobbnyire a kulso combozdba erzed a izomlazat akkor szerintem tul szeles terpezben allsz gugolaskor.
2015. jan. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pont azt tanácsolta itt valaki, hogy minél szélesebb a terpesz, annál inkább farizomra megy.
2015. jan. 2. 19:07
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez igaz.De kitudja hogy mekkora terpezben allsz,vagy hogy all a labfejed,vagy milyen technikaval gugolsz.Nagy terpezel tudsz a legnagyobb sulyokal gugolni,mivel kitudod hasznalni a legnagyobb izomzataidat.Megkell tanulni erezni a izmot.Gugolas kozben koncentralja fenekdre,esetleg feszisd is be.Trukkoz probalgasd hogy neked mikor dolgozik jobban a farizom.
2015. jan. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kitörés, csípőfeszítés, felhúzás

[link]

Ezen kívül ilyen saját súlyos tornás valamiket rengeteget találhatsz youtube-on, csak írd be hogy "butt workout".

Bár a feneked a súlyzóstól lesz szép nagy.

2015. jan. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de pont azt írtam, hogy súlyokkal akarom :)
2015. jan. 2. 19:36
 6/6 anonim ***** válasza:
:-)
2015. jan. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!