Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hány évetkel ahozz edzeni...

Hány évetkel ahozz edzeni valakinek, hogy a nullától olyan teste legyen mint Lazar Angelovnak? (van kép)

Figyelt kérdés
a nullát úgy értem hogy egy 60 kg-s srácnak aki még soha nem foglalkozott ilyesmivel [link]

2015. jan. 2. 23:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

5-6

És természetesen cucc megkerülhetetlen. Ezzel gondolom tisztában vagy.

2015. jan. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:

Nem értek a dologhoz, de az biztos, hogy ez egy életstílus.Aki elér egy ilyen szintre, mint a képen látható férfi, annak már az élete részévé vált az edzés és soha nem is fogja abbahagyni.

Ennek tükrében szerintem felesleges kérdés, hogy hány évbe telik mindezt elérni, mert akinek már sikerült, annak ez az egész már napi rutin és élete végéig fogja csinálni, attól függetlenül, hogy éppen milyen szinten tart.

Másrészről aki eredményt szeretne elérni, az nem hagyhatja abba, mert ha a szervezetet nem edzik, akkor nem tartja meg a felépített izmokat.Ezt azért mondom, hogy ne hidd, hogy ebből ki lehet szállni és nem lesz következménye.

Szóval ha tényleg komolyan gondolod, akkor mindegy, hogy mennyi idő alatt jutnál idáig, úgysem fogod soha abbahagyni, így a kérdésnek nincs jelentősége.

Viszont ha csak egy elméleti kérdésről van szó, akkor tényleg nem tudok segíteni.

2015. jan. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Bizony hogy elméleti én már 4 éve ezzel foglalkozom tehát 1 picit nagyobb vagyok mint 60 kg :D ez csak úgy érdekelt :)
2015. jan. 2. 23:47
 4/13 anonim ***** válasza:
Függ a genetikától és persze a szteroid minőségétől. Mert ugyebár natúrba nem hozható ez a szint.
2015. jan. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Minek kell le nézni azokat akik natúrban csinálják? 4 éve foglalkozok a testépítéssel nem vagyok 130 kg-s izom agy, viszont tudom, hogy nem károsítom semmimet hanem a sportnak élek és edzek ami egészséges és nem vagyok úgy mint 1 felfújt csirke, mert ha annak sem adják a tápot akkkor leereszt! Nem kell szteroid ahoz hogy ilyen tested legyen! csak tudd minden kis részletét a testépítésnek! natúrban is sokat el lehet érni, csak több idő kell hozzá! Na meg ami nem természetes, az nem is szép ;) köszi a választ! pont 1 ilyenre vártam, akinek fogalma sincs semmiről, de akár már a kezdőknek is a szteroidról beszél! nem vagyok kezdő, ha meg koxolsz hagyd a francba az egész testépítést ha az vagy egyáltalán!
2015. jan. 3. 02:13
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak az a baj, hogy 4 éve foglalkozol vele és mégis ekkora s3gghülyevagy. Naturálban soha nem lesz ekkora izomtömeged ilyen szálkásan. Lehet bármilyen jó genetikád, akkor sem. Lazar televanbaszva koxxal, ha hiszed, ha nem. Pont úgy ahogy a többi nagy youtubon meg facen feszengő paraszt, aki azt állítja hogy naturál. Jó étrendel, edzéssel, pihenéssel 4-5 év alatt elérheted a genetikai határodat és megrekedsz. De nem kell elhinned, ábrándoz csak, majd az élet jól pofán basz :).
2015. jan. 3. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha ez szerinted hozható naturálon(nem lehet), akkor dobj már fel egy képet magadról.
2015. jan. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
07:51 Leírta az igazságot. Sajnos ettől a sok hülye hazudozó nyomoréktól hiszik azt a hiszékeny emberek, hogy elérhető ez a szint, csak keményen kell edzeni és helyesen táplálkozni + persze tápkieget kell szedni :) Még koxszal se ér el sok ember ezt a szintet, nem hogy az nélkül.
2015. jan. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
*éri
2015. jan. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Jézusom. Akkor tegyünk tisztába pár dolgot:


1.: Itt szerintem mindenki örül annak, hogy te naturál vagy, és az egészség szellemiségét követed.


2.: Senki nem nézi le a naturálokat, ilyet nem láttam volna bárkitől is. Annyi lett írva, hogy az említett csóka szteroidoktól néz ki úgy, ahogy.


3.: Szteroidok nélkül NEM, ismétlem: NEM lehetséges ilyen testet összehozni. Izomtömegre még talán lehetséges, mert nem tudom hány kiló a csóka, de a szárazságot elérni, és megtartani lehetetlen.


4.: Szerintem itt senki nem szereti, ha hozzá nem értőnek titulálja valaki, főleg ha az a valaki azt hiszi hogy LA formája naturálban hozható, úgyhogy vegyél vissza az arcodból.


Nagyon súlyos zavarok vannak a fejedben, ha ilyesmit gondolsz, illetve súlyos önbizalmi gondjaid lehetnek ha támadásnak vettél bármit is. A 6-osig senki nem szólt rád / hozzád egy rossz szót sem.

2015. jan. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!