Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Valakinek tűnt már el Myprotei...

Valakinek tűnt már el Myprotein rendelése/TNT/NLpost szállítással?

Figyelt kérdés
A TRAKPAK trackingnél lévő linkre kattintva a csomag státuszánál definitely missing üzenet jelenik meg.

#Myprotein #elveszett rendelés
2014. dec. 22. 08:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Mikor beérkezett az országba, ezt az üzenetet írta a csomagom helyének megtekintésénél : We are currently experiencing issues retrieving your parcel information at this time. Please try again later.


És rá 1 napra meg is jött :) Rengetegszer rendeltem nagy tétetlben, sosem tűnt el.

2014. dec. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg beírni a tracking keresőjébe a csomagszámod, a DPD is bugos néha, ez általában segít. Vagy az idő.
2014. dec. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pontosan ;)
2014. dec. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Már többször néztem, ma is elég sokszor.

A normál trakpaknál annyi szerepel hogy a csomag a célországba elküldve

A TNT-nél már a csomagszámot és referenciaszámot sem fogadja el.

Az NLpost weblapján annyi van hogy a csomag úton vana célország felé.

A NLpost belga weblapján viszont az az adat szerepel hogy deninitely missing.

2014. dec. 22. 14:57
 5/5 A kérdező kommentje:
Előkerült, megviselt állapotban, szakadva, festékesen, több termék is hiányzott belőle, az eredeti csomagcinke késsel körbe ki lett vágva. Mikor megjött átvétel előtt lefényképeztem, videóztam és megvárta a postás. Írtam 7-edjére is a MP CS-nek, elküldtem a fényképeket, videót, és már úton vannak a hiányzó tételek.
2015. jan. 8. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!