Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szeretnek versenyezni hogy...

Szeretnek versenyezni hogy kezdjek hozza?

Figyelt kérdés

Majdnem 1 eve edzek es ezzel is szeretnek foglalkozni.185 cm 65 kg voltam most vagyok 190cm 80kg zsir nemigen jott ram.Gondolkodtam hogy szeretnek elmenni par ev mulva versenyre de naturalban.Melyik a legamatorebb kategoria?Hany kg osak ott leszaritva?Kb hany kg megy le ha kivannak vizhajtozva?Segitsetek:)

15/F



2015. jan. 3. 09:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Majd ha 18 éves korodig tisztán kajálsz, és még érdekel, akkor gondolkozz el rajta. Most inkább tanulj, és igyekezz továbbtanulásra is koncentrálni.

Sikeres testépítő nehezen leszel, viszont egy jó diplomával a zsebedben könnyebben boldogulsz.


Legamatőrebb kategória: bármelyik kisvárosi amatőr testépítőverseny.

Többi kérdésed értelmetlen, vagy nem lehet tudni.

2015. jan. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
75-80kg színpadon. Még várj 2-3 évet szerintem, addig eddz keményen naturálban aztán jöhetnek a versenyek.
2015. jan. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!