Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen étrendet, táplálékkiegé...

Maloriak kérdése:

Milyen étrendet, táplálékkiegészítőket ajánlotok tömegnöveléshez?

Figyelt kérdés

Vékony testalkatú, nehezen hízó típus vagyok. 175cm/52kg

3 hónapja iszok Hyper Mass 5000-et, emellett otthon edzettem, de nagy változást nem hozott.

Gondoltam rá hogy dobok egy kis darált zabot a turmixokba, de kellene valami fix étrend is.

Kb 60-65 kiló lenne a hosszútávú célom.



2015. jan. 10. 13:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Étrend legyen, ne a kieget helyezd előtérbe. Az csak kiegészítő.


Étrend + miltivitamin, ha már felpakoltál 7-8 kg izmot, mehet egy kreatinkúra is.

2015. jan. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha nem a tápkiegtől várod a fejlődést hanem az edzés/KAJA kombótól akkor mehet Kreatin egy fehérje és egy Szémhidrát. Fehérjéből a MyProtein az elég jó, Ch-ból meg Carb-F a Full Force-tól. Kreatinnál meg az a lényeg hogy monohidrát (por) legyen. Esetleg egy multivitamin is belefér.

De ezeket csak akkor HA a kaja már rendben van.

Fehérje legyen 2g/tskg (52*2), Ch legyen 6g/tskg (52*6), zsír pedig 1g/tskg (52).

Illetve egy 4 napos edzésterv

2015. jan. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!