Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az összes haverom koxol, csak...

Az összes haverom koxol, csak én nem közülük. Össze sem hasonlítható a kettő szint egymással, hogy lépjek túl ezen?

Figyelt kérdés
Kb 3 éve edzek normálisan, ezalatt mindig elkerültem a szemét kajákat, több éve tudatos táplálkozást végzek, mértem a kaját, kiadtam a maxot az edzések alatt,figyeltem a regenerálódásra, egyszóval mindent elkövettem a cél érdekében. Lemondtam sok mindenről ezért. Ott hagytam a bulizásokat, éjszakai életet, igaz ez már nem is hiányzik,mert teljesen megváltoztam. Ez így mind szép és jó, csupán annyi a problémám, ami nagyon a szívemen van, hogy az edzőtársaim és a haverjaim, mind koxolnak és kb 2x jobb a formájuk, mint nekem. Ezt marha nagy igazságtalanságnak érzem, ugyanis tudom, hogy még csak fele ennyire sem veszik komolyan a dolgokat, szarnak a kajálásba, piálnak stb, még is őket veszik észre, hogy milyen jól néznek ki. Én kb, meg olyan vagyok, mint egy kisgyerek köztük. Mindenki őket dicséri, én meg elveszek köztük, pedig elszántabb vagyok bármelyiküknél és több erő kitartás munka volt, amit beletettem ebbe az egészbe. Nincs rossz formám, de ha nagyon durván fogalmazok, akkor szar se hozzájuk képest. Nem akarom mutogatni magamat, meg ilyenek, meg, azt se, hogy tetszek az embereknek, vagy valami hasonló feltűnési mánia lenne a háttérbe, ne értsétek félre, csupán szarul esik, hogy ennyire nem ér semmit ez az elszántság és kitartás, ha mások ennyire könnyen elnyomják ezt. Ennyire igazságtalan lenne ez az egész testépítés világa? Le vagyok törve teljesen.
2015. jan. 11. 19:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Alapvetően egyszerű: El kell dontened, hogy neked mi a fontosabb: A forma és az erő, akár koksz árán, vagy az, amit eddig követtél. Én az utóbbira szavazok, szerintem, lehet közhelyes meg elcsépelt, de ne foglalkozz vele. Nem tudsz mit csinálni. A koksz az koksz.

Egyébként lehet nem is annyival jobbak mint te érzed.

Ha nem gond, néhány számot mondhatnál viszonyitaskent.

2015. jan. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

ha domináns akarsz lenni egy csoportban,akkor megvizsgálod,hogy mik azok a dolgok amik az adott csoportban értéket képviselnek.

te itt egyetlen egy dologban látsz értéket a megjelenésben,pedig ott van még,hogy lehetnél te aki a legtöbb,legjobb nőt megdugja,vagy aki lezsákolja bárki arcát.

ezek sokkal fontosabb és szociálisan dominánsabb képességek egy csoporton belül,mint egy izmos megjelenés.

ezekben legyél jó és akkor téged fognak irigyelni és te leszel az alfa.

ha pedig akkora benned a megfelelési kényszer,hogy olyasmit is megteszel amiről tudod hogy számodra kártékony,akkor mindig is csak egy követő leszel,nem önálló döntéseket hozó független férfi és megérdemled,hogy a csoport oldalvizén a lehulló morzsákat szedegesd.

2015. jan. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek a 2-es válaszával, még annyit hozzáfűznék, hogy ha többet keresel a többeiknél vagy okosabb műveltebb vagy is lehet dominanciát alakító elem. Azzal viszont nem értek egyet a kérdezővel, hogy elszántabb lennél, mivel ők nem csak az idejüket, pénzüket vagy energiájukat teszik fel a sportra, hanem az egészségüket.
2015. jan. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Ismers az érzés én mindkét oldalt megtapasztaltam, de a koksz csak pillanatnyi állapot, nézd meg őket 10 év múlva milyenek lesznek, mert te ha nem hagyod abba egész biztosan nagyon jó formában leszel, a többiek meg lehet olyanok lesznek mint efy teleszart búvárruha :D üdv: xxxabi
2015. jan. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, sajnos ennyire igazságtalan "sport" ez.


Igazuk van a többieknek, nem feltétlen az izmos külső számít, pl a pénz 1000x fontosabb :D

2015. jan. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez miatt ne akadj ki.. Koxolnak, jobban néznek ki.Na és?

Te neked vannak elveid amikhez ragaszkodsz, nekik ezek szerint nincs. Aki nem versenyszinten űzi ezt a sportot és koxol, arra nem lehet pozitív dolgokat mondnai, de rád igen.

2015. jan. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!