Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lányok ti hogy hordjátok a...

Lányok ti hogy hordjátok a sport melltartót?

Figyelt kérdés
csak simán felveszítek és kondi. Nekem nagyobb mellem van és érződik a súllya ha egymagában van rajtam....

2015. jan. 11. 21:32
 1/6 anonim ***** válasza:
nem értem a kérdést, bocsi
2015. jan. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát kondiban ezeket az új sportmelltartókat mert ha én simán felveszem top alá nagyon fáj a mellem nem tarja jól..
2015. jan. 11. 22:24
 3/6 anonim ***** válasza:

na, így már oké. egy szóval sem írtad fent, hogy fáj.

nekem is kicsit nagyobb talán az átlagnál (legalábbis én így érzem), és van néha, hogy fáj, pl menstruáció alatt. nekem jó szoros a melltartóm, mert pont most jöttem rá, hogy valószínűleg kinőttem (hátban is nőttem, meg egy picit mellben is az utóbbi időben), de jól tart. a múltkor kipróbáltam, hogy két sportmelltartót vettem fel, de az meg tökre elszorított. szerintem az lehet a baj, hogy nem jó a mért. van egy csomó típus, nekem a decathlon-os kalenji van, azt tuom ajánlani :)

2015. jan. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 *Glissade* ***** válasza:
Én nem hordok melltartót!
2015. jan. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én a tornadresszre szavazok
2015. jan. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi meg is nézem :)
2015. jan. 12. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!