Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Adnátok tanácsot fogyásban?...

Adnátok tanácsot fogyásban? Össze vagyok zavaródni az internet világától.

Figyelt kérdés

15-6 évesen 55kg voltam. Kb. ugyanilyen magassággal mint most. Most vagyok 24.és azóta minden évebn majdnem egy kg-t felszedtem. Igaz zabálom is az édességet.

Már akkor is combos voltam,eleve ilyen adottságaim vannak a kb.164cm-hez. anyám is ilyen kövér. persze mindenki mondja h jó vagyok így meg ne fogyjak,de én érzem magam rosszul a bőrőmben. Most 64kg vagyok. ingadozik 2-3kg. Van amikor abszolút nem kell csoki,van amikor meg csak az kell.


Szóval az a bajom.h a neten annyi minden le van írva és nem tudom eldönteni mit csináljak. Össze vagyok zavarodva.


Szóval egy jó edzéstervet,h hogy csináljam. Pontos instrukciókra van szükségem. Mert néha aerobikozok youtubos videókra,egy hónapban egyszer. Mert ha meg van adva h mit kell csinálni akkor csinálnám én. Csak így h nincs célom,egyszer-kétszer nekiállok tornázni mint az őrült aztán hetekig semmi.


Ilyeneket,mint ez:

https://www.youtube.com/watch?v=Z_SP2ID3zjA&list=FLMzBHONk83..



2015. jan. 13. 09:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Olvasd el a Sárga kapszula c. könyvet.
2015. jan. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Tornázz minden másnap 1 órát. A néha, havonta egyszer csinálok valamit, az nem ér semmit.

És ugye nagyobb részben meg a táplálkozásnak van szerepe, úgyhogy nem elég a mozgás.

Ne zabálj édességet, már ezzel is nagyon sokat segítenél magadon, ne nassolj.

2015. jan. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ahogy #1 is írja, Sárga Kapszula! Garantáltan meg fogod érteni.
2015. jan. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Na jó! akkor utána nézel. Az édesség abbahagyása,vagy csökkentése az menne. csak konkrét dolgokra lenne szükségem,h mennyit és hányszor tornázzak,gyakorlatokat csináljak
2015. jan. 13. 13:41
 5/8 anonim ***** válasza:
Édességeket is el lehet készíteni tisztán, csak egy kis munka kell hozzá. :)
2015. jan. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 boncsi24 válasza:
7%

Az első lépés az étrend kialakítása:

-ha mondjuk reggel iskola előtt csak épp hogy kapj be valamit vagy csak egy pohár innivaló(nem kell feltétlenül víznek lennie lehet pl.egy capuccino, kakaó vagy 100℅-os gyümilé is).

-Nem tudom hogy a suliba eszitek-e a tízórait vagy ilyesmit azt nyugodtan edd meg.

-Ebédelni is nyugodtan egyél.

-délután ne nassolj,hanem egyél valami gyümölcsöt

-vacsorát Ha teheted hat óra előtt egyél


Második lépés:

-A MOZGÁs

Pl.minden nap menj el egy kis körre futni

-csinálj felüléseket

-ha teheted menj el flabelosra

Remélem érthető volt és segít neked:)

2015. jan. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha teheted hat óra előtt egyél, ennek mi értelme megmagyaráznád? :)
2015. jan. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#6 -ra ne hallgass.


Mondom mégegyszer: google -> Sárga Kapszula -> letölt -> olvas.

2015. jan. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!