Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek összejöhet?

Szerintetek összejöhet?

Figyelt kérdés
Jelenleg 38.4cm felkarjaim vannak, március végére összejöhet egy 40 felkar ? Nagyon keményen dolgozom érte.
2015. jan. 16. 12:27
 1/7 tkodit ***** válasza:
Van akinek sok év edzéssel sem jön össze a 40-es, szálkás felkar, van akinek meg viszonylag könnyen. Semmit nem tudunk rólad, ez így egy megválaszolhatatlan kérdés.
2015. jan. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 - palilaci - ***** válasza:
Ugyan ez a helyzet velem is. Ha rendben a kajád és tényleg keményen edzel akkor igen.
2015. jan. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szalkasan az évekbe tellik naturálon
2015. jan. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 - palilaci - ***** válasza:
Sehol sem irt romszalkas felkart. Az persze, hogy nem ennyi ido. De tomegnovelesnel szerintem meg ha le is szalkasit 40rol 38-39re mar az elegge jol mutat foleg ha alacsony es tomzsi
2015. jan. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

173cm vagyok kb. 15% testzsírral, rendesen kijönnek az erek, nem mondhatom zsírosnak, de romszálkásnak sem.


Így sem pici, viszont még másfél (1.5cm) centit rá szeretnék dobni. Mivel elég nagy a hátam és kellene még ez a kevés felkarhoz, hogy jól mutasson a forma.

2015. jan. 16. 12:53
 6/7 anonim ***** válasza:
1 perc alatt összejöhet, egy kis syntollal.
2015. jan. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Genetika,Étrend,Edzés
2015. jan. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!