Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Jelenleg 120kg vagyok, szerint...

Jelenleg 120kg vagyok, szerintetek blog, vagy vlog formában tárjam nyilvánosság elé a testkép átalakulásomat?

Figyelt kérdés

2015. jan. 16. 20:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha szeretnéd, akkor csináld. Neked is jól jöhet egy idő utána ha kapsz pozitív visszajelzéseket. Bár azt itt is megkaphatod, ha előtte utána képeket linkelsz, a legtöbben értékelik
2015. jan. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha neked ez segít. De sok paraszt van, arra készülj fel, hogy lesznek akik beszólnak. De nem muszáj követni a magamutogatós trendet, elvileg magadért csinálod. Ha meg futtatni akarod magad, nem biztos hogy bejön mert már kismillió lúzer akarja magát futtatni.
2015. jan. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

a negatív kritika is kritika... gondoltam már arra is, hogy benyomok egy pizzát, aztán egy doboz fagyit kamera előtt timelapse-el, és beküldöm napiszarra, kezdő nézettség generálásra :D

Amúgy régen foglalkoztam testépítéssel, szóval tudok mindent, csak elhanyagoltam magam az elmúlt 5 évben, aztán eszembe sem jutott, azt tudtam, hogy dagi vagyok, de, hogy 120kg azt álmomban sem gondoltam volna :D

2015. jan. 16. 20:45
 4/10 A kérdező kommentje:
mikor utoljára mérlegen álltam kb 4 éve, akkor 95 voltam :D
2015. jan. 16. 20:47
 5/10 anonim ***** válasza:
hát ez ilyen ha az ember elhanyagolja magát és nincs szerencsés genetikája
2015. jan. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem erről a témáról blogot olvasni unalmas. Mármint igazából konkrétan erről nem sokat tudsz írni ami érdekes. Ha mellé írsz az életed más történéseiről is akkor még talán. A vlog az jobb lehet, de ne vidd túlzásba, nem kell kétnaponta videót készítened. Sok sikert! :)
2015. jan. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
olyan heti-2heti idővel gondoltam én is
2015. jan. 16. 21:15
 8/10 anonim ***** válasza:
"nincs szerencsés genetikája" hát aki képes egy doboz fagyit benyomni annak nincs mire fognia. Én egy évben nem eszek meg annyit.
2015. jan. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
:D én nem is mentegetőzök emiatt, de tegyük hozzá, hogy előtte megeszek 1 pizzát :D
2015. jan. 16. 23:07
 10/10 Szintiszoli123 ***** válasza:

Vlog!

Azzal még pénzt is kereshetsz. Ha jól csinálod és lesz elég feliratkozottad, akik nézik a videóid, még szponzorokat is találhatsz.

Legyen edzés, tapasztalati monológok, egész napos evés (full day of eating), tápkieg analízis. Nem kell a nagyokat majmolni, de lehet tőlük ötleteket átvenni.

2015. jan. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!