Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Régebben szedtem kreatint por...

Régebben szedtem kreatint por formában de gondolkozom most kapszula formában, mi a különbség a kettő között ha van?

Figyelt kérdés

2014. dec. 4. 11:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Az ára.
2014. dec. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A kapszulás drágább, viszont kényelmesebb.
2014. dec. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

A porral otthon kell pepecselni méregetni, adagolni. Régebben porral kezdtem de utáltam annyit vacakolni vele, szinte ki nem állhattam a vele járó macerát.


A tablettásat akár út közben is bekaphatod, szétrágod és jó adag vízzel leöblíted, ha éppen valami kültéri természetjáró sportot űzöl. Összehasonlíthatatlanul egyszerűbb. Már nem is venném por formájában, mert azt el kell készíteni, amihez út közben főleg nincsenek meg a körülmények. Így meg indulás előtt szétrágok egy tablettát, azután 20-25km múlva a következőt. Így el lehet menni 5 szemig, de rendszeresen, minden nap az már sok és felfúj. Pihenő napokon egy szem elég, különben érzem, hogy mindenhol dagadok tőle, még a mellkasom is feszül és a levegő vétel is nehezebbé válik ha nagyobb adagban szedem. Szóval csak ésszel és óvatosan. De ez a porra is igaz. Az érzékenység egyéni lehet rá.


Hosszabb kihagyás után újra kezdve jóval nagyobb a fáradékonyságot csökkentő, robbanékonyságot növelő hatása. Egy idő múlva, már mint ha nem is szednéd, olyan lesz ha nem hagysz ki pár hónapot kettő-három hónap szedés után. Legalábbis ezt tapasztaltam. Utána megint két hónapig elementáris a hatás.

A legjobb, ha csak a következő évben kezded megint szedni.

Legalább is ahogy én tapasztaltam, akkor a leg szembetűnőbb, amiben segít. Akkor szinte nem tudsz elfáradni tőle. persze rövid pihenők kellenek edzés közben a regenerálódáshoz.

2014. dec. 5. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!