Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van valmi jó tippetek fotózásh...

Van valmi jó tippetek fotózáshoz? Hogyan lehetek minél tónusosabb?

Figyelt kérdés

Este "eseményre" vagyok hivatalos, hogyan hozhatnám ki magamból a maximumot? Izomügyileg :)

Arra gondoltam, hogy du. nyomok pár ismétlést nehéz súllyal, teljes testre, hogy bedurranjak. Mit tehetek még?


2015. jan. 17. 11:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Barnítókrém, smink az izmok körvonalára.

Bedurranást meg szerintem kis súlyokkal csinálj, nagy ismétléssel, attól jobb bedurranást érhetsz el (vérerek tágulása, vérbőség kialakulása, izom tápanyag ellátottsága). A versenyzők is gumikötéllel szoktak ilyesmit csak a verseny előtt közvetlen.


Sok sikert amúgy!

2015. jan. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 - palilaci - ***** válasza:
Valami edzés előtti stimulánst is betolhatsz ez fokozza a durranást. Képet esetleg raksz majd ki ide? :D
2015. jan. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Jut eszembe a barnító krém nem is jó, mert te fotózásra mész, ott pedig be tudják úgy állítani a fényeket hogy jó legyen. Ha kell kérd meg a fotóst rá hogy úgy állítsa be, hogy minél jobban kihozza, szerintem érteni fog hozzá, és tudja majd mit kell csinálni

Barnítót a versenyzők is azért szoktak, mert 100000 lumennel bombázzák őket színpadon, és a fehér bőrön olyan hatást kelt, mintha kisebb lenne az izom, vagy nem látszik a tónusosság. Valami ilyesmi.

2015. jan. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a tippeket :) csak azért gondoltam nagy súlyra, mert kevés időm lesz, de ha belegondolok tênyleg jobb kicsivel. Majd iparkodok:)


Esetleg még ha sok vizet innék?

2015. jan. 17. 11:58
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az lenne a legjobb víz szempontjából, ha minimálisat innál előtte 36 órával. Hogy kiszáradj.
2015. jan. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bedurranás eleve tudd növelni az izmokon. Hát a vízhajtás is jó, csak óvatosan kell vele bánni. Vannak teák is, kávé is jó vízhajtónak. Normális fotós már a fényekkel is tud rengeteget "csalni" mind izomnagyságon, mind szárazságon. Ezután ha még utómunkálatokat is végez, elég durva végeredmények születhetnek :D
2015. jan. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a tanácsokat!

Nem kimondottan izmozós képek lesznek, csak szeretném ha úgymond hangsúlyos lenne a sportos testalkatom :)

2015. jan. 17. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!