Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Változatos étrend?

Változatos étrend?

Figyelt kérdés
Csináltam magamnak egy étrendet, de úgy érzem hogy nem elég változatos. Reggeli tojás+zabpehely, utána 4Xcsirke-rizs valami zöldséggel meg edzés után egy tömegnövelő (grammra ki van számolva, most csak nagyjából írtam le). A reggelivel meg a suliba-vivős 2 adag csirke-rizzsel nincs gondom, de amikor otthon vagyok mivel tudnám helyettesíteni? Gondolok itt például főzelékre, de minden ötletnek örülök!
2015. jan. 18. 15:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Hajdinakását próbáld ki, ízesítsd a rizsát különböző módokon (rizibizi, szószok, akár a hús sütés szaftja)

én még például különböző zöldség mixekkel, párolt zöldségekkel szoktam enni. Vannak akik ilyen uncle bens féle szószokat is használnak ilyen célra, de azt csak mértékkel, mert nagyon cukros. Ha nem vagy hízékony néha tésztával helyettesítheted.

Teljes kiőrlésű termékek is jók.

2015. jan. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!