Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy fogyhatnék a lehető...

Hogy fogyhatnék a lehető leggyorsabban hasról?

Figyelt kérdés
Van egy kis felesleg a hasamon, tényleg nem sok, de van, és zavar.. Tanácsolták páran, hogy felülésezzek minden nap, viszont van, aki pont, hogy azt mondja, hogy ezt nem kéne csinálnom.. most akkor mi van? 17/L

2015. jan. 18. 20:45
 1/9 anonim ***** válasza:
20%

helyi zsírégetés nem létezik. Elősegítheted bizonyos krémekkel, meg fóliával, de egyébként nincs olyan, h csak hasról fogsz, ha megcsinálsz minden nap 1000 felülést, akkor se.

Egy kis fogyókúra, és eltűnik majd

2015. jan. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
"Elősegítheted bizonyos krémekkel, meg fóliával" Na jó, ezt remélem viccből írod, ekkora baromságot régen hallottam :D
2015. jan. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Rég nem jártam már GYK-n, de látom nem sok minden változott :D :D
2015. jan. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
#2: krémről még nem hallottam, de a fólia nem hülyeség..nagyon sokan alkalmazták régen és most is pl aerobik közben
2015. jan. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
kétlem, h nem láttál még úgy edzeni embert, h be volt fóliázva mondjuk a combja. Ha nem, akkor ismerkedj meg vele :) Kicsit bővítsd az ismereteidet
2015. jan. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
92%
4: A fóliával CSAK vizet veszítesz, semmi mást.
2015. jan. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%
A fólia egy dologra jó: Csökkenti a szervezet hőleadását. Ebből az jön hogy jobban izzadsz. Ez által tényleg kilókat lehet fogyni, de az mind víz és 1 nap alatt visszajön. Nem lepontozni kell hanem bebizonyítani
2015. jan. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Lipton. ***** válasza:
Holnap veszek fóliát.
2015. jan. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Mondd már el nekem, hogy milyen mechanizmussal fogysz többet a fólia használatától, kérlek. Komolyan kíváncsi vagyok.


Régen mellesleg tényleg sokan használták, mert oldschool ismereteik eddig terjedtek még akkor :)

2015. jan. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!