Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kreatin monohidrát mellett...

Kreatin monohidrát mellett hogy kondizzak?

Figyelt kérdés
elkezdtem szedni kreatint fehérjét meg már régebb óta szedek csak az a baj hogy 193cm vagyok és csak 70kg és már egy éve kondizom de hát nincs hová fejlődni az izomnak és ezért elkezdtek kreatint szedni hogy legyen mire edzenem és azt szeretném kérdezni hogy szerintetek hogy edzek sokat kevesebb sorozattal vagy több sorozat?

2015. jan. 22. 18:21
 1/3 anonim ***** válasza:

A kreatin nem edzést igényel, hanem rendes kaját mellé.

Edzél úgy, ahogy eddig, vagy mondjuk kicsit jobban ;)

2015. jan. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Galaxis. ***** válasza:
Olvass még utána ezeknek a dolgoknak. Lényeg az, hogy mindig ugyan oda vezet vissza minden "nincs hová fejlődni) dolog. Amúgy ezt rosszul fogalmaztad. Különben is 1 éve edzesz.(ha majd 5-10 év lesz) Ilyen kérdés kiírása után a kajálásról lövésed sincs. És nincs hova fejlődnöd? Sárga kapszulát ajánlom! (az egy könyv)
2015. jan. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Előszőr a kajálást tegyed rendbe, ahogy a legtöbb testépítő is mondja, azon múlik 70%, a mardék 30% az edzésen. Ha már táplálékkiegészítő jön szóba, fontosabb lenne egy vitamin és ásványi anyag formula, illetve edzés utáni szénhidrát.


Kreatinból pedig nem javaslom a monohidrátot, sok embernek nem jön be, nekem sem vált be.

2015. jan. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!