Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A Biotech Ultra Loss férfiak...

A Biotech Ultra Loss férfiak számára is jó?

Figyelt kérdés
Egyik boltban láttam ilyen terméket, nagyon jó áron volt, így vettem. 88 kiló vagyok, 82-ig akarok fogyni. Diétázom, illetve naponta cardiozok. Ezt szeretném az esti mozgás után fogyasztani. Jó lehet?

2015. jan. 23. 10:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Kidobott penz igazabol
2015. jan. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Megköszönném, ha érvelnél is...
2015. jan. 23. 11:38
 3/13 anonim ***** válasza:
Megnezted mi van benne?
2015. jan. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
mit kell érvelni? kevés benne a fehérje sok benne a cukor.
2015. jan. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Persze, megnéztem. Elsősorban csak fehérjét akartam, amiben nincs cukor, csak fehérje. De sajna ez volt, és ezt sokan dicsérték! Jövőhéten veszek olyat, de addig ezt eszem. De gondolom jobb, mint a semmi,,nem?
2015. jan. 23. 13:06
 6/13 anonim ***** válasza:
Jobb mint a semmi, ha így van bekalkulálva az étrendedbe, de roszabb mint ha jobb lenne. Meglepőmódon ez mindennel így van ha belefér az étrendbe akkor jó, ha nem akkor nem.
2015. jan. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 - palilaci - ***** válasza:
100%

Aha szóval Te 4000ért veszel 250g fehérjét. Van üzleti érzéked. Nem tudom és nem is értem, hogy az emberek miért hiszik azt, hogy egy szar ár-érték arányú, cukrozott tejsavófehérje jó szálkásításhoz mert rá van írva, hogy diet meg ilyen fogyókúrás szarságok.

Először egy szálkásító azaz egy fehérjékben gazdag, kalóriaminuszos étrend kell a fogyáshoz, majd aerob/kardio mozgás és valami erősítő edzés, hogy ne veszíts izmot (ergo ne úgy nézz ki szálkásítás után mint egy plöttyedt szar). Ha pedig az étrendet ki kell egészíteni pl fehérjével akkor jöhet jól az a rózsaszín fos, de ha van eszed akkor normálisabbat veszel olcsóbban (MHN whey, Stillmass wpc80 de ha már biotök akkor Nitro pure whey gold).

Helyedben egy multivitamra költeném a pénzem meg étrendre.

2015. jan. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Mint írtam, napi szinten mozgok! A cardio, illetve a súlyzós (csak egykezesem van, de azt használom) edzés megvan. Tisztában voltam vele, hogy csak fehérjét kéne vennem, de naívan azt gondoltam, hogy rá van írva... De a boltokban kb. olvashatatlan az írás, így megnéztem itt, hogy ki mit ajánl. És az benne volt. Így sem nézek ki úgy, mint egy plöttyedt szar, izmos testalkatom van, ugyanakkor az alhasamra felszaladt pár kiló (sérülés, nem tudtam edzeni és a kajám sem volt rendben). Ettől viszont nehéz megszabadulni. Ezért gondoltam, hogy fehérjével és normális kajával (rengeteg halat és csirkemellet eszem, estére csak salátát) akár izom is jöhet rám. Szóval, akkor megtennétek, hogy viszonylag jó cuccot ajánlotok. Csak szálkásításra kellene.

Az ár azért ne legyen kiugróan magas, de azért ettől a kategóriától fentebb ugorhatunk. (Egyébként 3500 volt fél kiló)

2015. jan. 24. 12:10
 9/13 - palilaci - ***** válasza:
Olvasd el mégegyszer amit irtam
2015. jan. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 - palilaci - ***** válasza:
Jaja 3500 fél kiló aminek csak az 50%a fehérje
2015. jan. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!