Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi idő lesz leszálkásítano...

Mennyi idő lesz leszálkásítanom teljesen?

Figyelt kérdés

Jelenleg 86 kg vagyok 21-22% testzsírral egy tömegelősebb időszak után. Tudom nem vagyok valami izmos még, de már unom a zsírt és nem is profi builder szeretnék lenni csak egy jól kidolgozottabb fizikumot.Szerintetek mennyi idő alatt tudnám azt, hogy szálkás, kockás hasú legyek. Nem tudom pontosan zsírszázalékban ez mit jelent, de azt hiszem olyan 10 körülit.Tehát a felső sor harmadik: [link]


A programom: Heti 4 súlyzós edzés (eddig 3 volt). Lábnap kivételével mindegyik után 30 perc séta futópadon.Heti 4 alkalommal reggeli intervall vagy HIIT szobabicikli.(bokám térdem nem teljesen jó ezért futást csak mértékkel akarok)Minden edzés előtt 1000 mg L-karnitin. Napi 200 g szénhidrát és 200 g fehérje. Szedek emellett koffein kapszulát, ami állítólag termogenikus zsírégető.Nem ezért eszem, hanem hogy reggel edzés után el tudjak menni suliba, de lehet befolyásolhat valamennyit.



2015. febr. 1. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Ennél jobban amúgy se nagyon tudsz befogyni naturálban anélkül, hogy izmot vesztenél. Amúgy érdekes, mert már így is elég kevés szénhidrátot eszel, tehát elvileg már fogynod kéne.
2015. febr. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Most kezdtem azért nincs még komolyabb változás bár mintha egy hét után is jobban érezném magam, de időre mit tippelsz
2015. febr. 1. 22:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Talán 3 hónap, de majd csökkenteni kell a ch-t.
2015. febr. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem feltétlenül, rengeteg endomof testalkatú ember köztük én is, csak extrém alacsony ch-nál fogyunk. 80kg vagyok 70g ch nál indulnak meg lefelé a mérlegek mutatói.
2015. febr. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nyári szünetig elvagyok így aztán leviszem
2015. febr. 2. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!