Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Sok zsír, kevés izom. Teendő?...

Sok zsír, kevés izom. Teendő? (kép)

Figyelt kérdés

Utóbbi évben nagyon eltunyultam és csak most szedtem össze magam. Gyúrós szemmel elég kevés izom van rajtam,de a testzsírom 22 % körüli.

Szinte ugyanilyen vagyok,alkatra is:

[link]


Szerintetek is megéri ezt a nyarat feláldozni tömegelésre aztán majd jövőre szálkásítani?

20/F


2015. febr. 2. 21:23
 1/6 Flash! válasza:
Erre nehogy rátömegelj még, inkább tarts egy fentartható kalóriadeficitet, ne koplalj csak egy folyamatos ,fokozatos fogyást célozz meg,ha jól csinálod és megfelelően kemény súlyzós gyakorlatok is a program részét képezik,szálkásodhatsz erőnövekedés és némi izomgyarapodás mellett.(bár az izmok mérete csökkenhet akár ha kiég a zsìr és,de minőségibb lesz az izom)
2015. febr. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
22% testzsír sok. Én 30.56%-ról indultam, de az első célom az volt, hogy 15 alatt nem kezdek tömeget növelni. Aztán mikor odaértem, inkább lementem 13 alá.
2015. febr. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Pörölyfej Béla ***** válasza:
A képen lévő gyerek nem tűnik dagadtnak. De tényleg olyan 15% körül kellene tömegelni.
2015. febr. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

De most olyan jól fejlődök :S Sajnalnam felbeszakitani dietaval plusz lemmene a keves izmom is.

Csak ha most nem szalkasitok akkor a vizsgaidoszakra esne,ami nem előnyos..

2015. febr. 2. 23:01
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogyan mérted, de a kép alapján szerintem nem vagy még 20% fölött, esetleg visszavehetsz egy kicsit a kajából, de szálkásítani én nem szálkásítanék rá.
2015. febr. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Pörölyfej Béla ***** válasza:
Ez a testzsír a képen szerintem nincs 20% se. Legfeljebb 17%. Szimplán vastag csontú lehetsz.
2015. febr. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!