Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit gondoltok a valaha kövér...

Mit gondoltok a valaha kövér voltam sorozat szereplőinek fogyásáról?

Figyelt kérdés

4 hónapon keresztül 1300kcal körül ettek és napi 4-6 órát edzettek. Így 40 kg-t fogytak. Reális ez?


Köszönöm a válaszokat


2015. febr. 5. 18:44
 1/5 anonim ***** válasza:
4 hónap alatt 16 kg nagyobb fogyás nem egészséges, nyilván a reklám miatt csináltatták ezt meg szerencsétlenekkel, de ettől ezt te ne kövesd. ( A szerencsétlen jelzőt nem a kövérekre értem, én is kövér voltam 20 éven át, de most már sikerült leadnom a felesleget, mindenki saját döntése, hogy mekkora. A szerencsétlen szót arra értem, hogy kínozták őket ilyen kevés kcal-val és ennyi edzéssel.)
2015. febr. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezek nem csak túlsúlyos emberek hanem elhízott emberek akiknek az egészségére nagyon káros a tulsuly.

Ilyenkor szerintem egészséges valamennyire az ilyen rohamdiéta 1300 kalóriával mert a lényeg hogy eltűnjön a zsír nagyrésze minél hamarabb.

2015. febr. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem így kell diétázni. Folyamatosan kell csökkenteni a kcal-t, emellett a tápanyagokkal kell ügyesen játszani, hetente max 1 kg zsír megy le, a többi már nem csak zsír. Arról nem beszélve, hogy mondjuk eddig megettek 4000 kcal-t, most levitték 1300-ra abbahagyják, 5 hónap alatt visszaszednek mindent.
2015. febr. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem mondanám egészségesnek, de legalább megcsinálják. Mondjuk nagyobb súlyról könnyebb fogyni, az elején.
2015. febr. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem lennék meglepve, ha valamit manipuláltak volna a műsor kedvéért. Például hogy valójában hosszabb ideig tartott a fogyás, vagy a kilókkal túloztak kicsit.

Azt nem tudom, hogy ezzel a fenti módszerrel lehetne-e ennyit fogyni, esetleg ha valami táborban töltötték volna azt a 4 hónapot teljes felügyelet mellett. De úgy emlékszem, a szereplők a családjukkal voltak végig.

2015. febr. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!