Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testépítésnél mi számít koxnak?

Testépítésnél mi számít koxnak?

Figyelt kérdés
Jó formán nem sok mindent tudok a kox-ról eddig azt véltem hogy a 100% protein is koxnak minősül aztán kiderült hogy nem. Kezd érdekelni hogy akkor mik számítanak kox-nak? (scitec termékek közül valami annak számít?!)

#protein #Nem kox #scitec termékek
2015. febr. 6. 23:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Kox=doppingszer. Anabolikus szteroidok, tesztók, növekedési hormonok...

A scitec és egyéb gyártók termékei azok táplálékkiegészítők. Legálisan hozzá juthatsz. A WPP az fehérje (ugyanaz mintha csirkemellet ennél csak ez folyékony tehát nem segít a jobb formához). A kox használata vagy eladása vásárlása pedig illegális.

2015. febr. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Így van!
2015. febr. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
amit boltban veszel és kapsz blokkot arról biztos lehetsz hogy nem káros és nem is illegális
2015. febr. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Arról h nem káros, nem lehetsz biztos (bolti termekekről beszélek, nem taplalekkiegeszitőkről)

Vagyis az a kijelentés nem volt teljes igaz. :D

Az első válaszoló leírta kb mi merre hány méter.

2015. febr. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Kokszot NEM vehetsz boltban.
2015. febr. 7. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
70%
koksz=szénből előállított tüzelőanyag.
2015. febr. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Osynho ***** válasza:
Engem meg az érdekel, hogy miért hitted egy protein készítményről, hogy kox? Szeretném megérteni az embereket, akik így gondolják, elég sokan vannak. :)
2015. febr. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Kokszot igenis vehetsz boltban recept nélkül is :)

[link]

2015. febr. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Osynho ***** válasza:
Na, akkor ez is felfúj, műizmokat csinál! XD
2015. febr. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Onnan hittem, hogy ezek porból vannak és ki tudja mi van bennük ezért is "félek" a kipróbálásától, mert igazából az edzés előttitől az edzés folyamán jobban tudsz teljesíteni vagy jobban bírod és valamilyen szinten az is segítség "dopping" és nem tudtam hogy most akkor tényleg az vagy nem. :)
2015. febr. 7. 13:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!