Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Súly tartashoz mennyi kalóriát...

Cappy67576 kérdése:

Súly tartashoz mennyi kalóriát vigyek be? (14f)

Figyelt kérdés
169 cm és 55 kg vagyok .. Napi fél órát futok és 1 órát aerobikozok

2015. febr. 8. 14:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Ebben egy dietetikus tudna neked segíteni.

Bár ennyi mozgás mellett a Te korodban szerintem nem érdemes a kalóriákkal foglalkozni (diétázni is csak mértékkel szabad)!

A súlyodból kiindulva vékonyabb lehetsz. Miért fontos, hogy megtartsd ezt a súlyt?

2015. febr. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Régebben ducib voltam és valahogy ez lett a mániám. Figyelek minden szarra kalória stb..
2015. febr. 8. 17:29
 3/6 A kérdező kommentje:
Napi 1200 kalorianal nem merek többet enni
2015. febr. 8. 17:31
 4/6 anonim ***** válasza:

Az nem baj, ha odafigyelsz, de ne vidd túlzásba! Ha nem viszel be fölösleges kalóriát (pl. cukros üdítők, csokoládé), akkor rendszeres sport mellett nem fogsz elhízni!

Most elég vékony vagy, igaz?

2015. febr. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Cukros uditoket eleve hanyagolom csokit nem eszek .. És ahoz képest vékony vok sokan azt mondják hizak de mindig bűn tudatom van mikor eszek valami kiadkiadosabat
2015. febr. 8. 17:42
 6/6 A kérdező kommentje:
Mai étrendbem ez volt :reggeli egy darab kis peksuti .. Tízórai :3db puffasztott rizs illetve egy alma .. Ebédre lencse főzelék .. És most más nem merek többet enni
2015. febr. 8. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!