Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi történt a derekammal?

Mi történt a derekammal?

Figyelt kérdés

Kb. 2 hete az alsó hatizmaim mintha folyton feszültek es görcsösek lennenek es nem tudnak ellazulni. A derekamban olyan "elgyötört" erzes van. Ha hidat csinalok akkor kb azonnal begörcsöl. Kicsit a szeles hatizmom is feszül. Pedig bemelegitek es nyújtok.

Meghúztam? Vajon egy masszazs segítene rajta? Illetve guggolas/felhuzas mellozese es voltaren?

19/F


2015. febr. 9. 17:10
 1/3 anonim ***** válasza:
először mindenképpen orvos, és ha ő nem talál megoldást, akkor manuálterapeuta, esetleg gyógymasszőr.
2015. febr. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Az orvostól garantaltan annyit fogok kapni "hagyjam abba az eszest meg a feherjet" es hozzámvág egy fájdalomcsilillapítót.

De elmegyek,nem akarom magam tönkrevagni.

2015. febr. 9. 17:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet stressztől is,ill.nekem akkor volt ilyen,amikor gyorsan edzettem.Masszás segített,azt érdemes kipróbálni.
2015. febr. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!