Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nagy a hasam mintha terhes...

Nagy a hasam mintha terhes lennek, mitol lehet?

Figyelt kérdés

Ugyanilyen mint a videoban:


https://www.youtube.com/watch?v=t9y53j3Y-AY#t=174


Az alkatom is kb. ugyanolyan. Hallottam mar, hogy zsir a szerveken, hogy felfuvodas, de nem hiszem hogy ezek lennenek az okai, probaltam mar etrenden is valtoztani, futni jarni 3 honapig, kardio, p90x, es semmi valtozas!


2015. febr. 10. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Belső szervi elzsírosodás és ha puffadás is van,akkor nem diagnosztizált gluténérzékenység.A próbáltál változtatni az étrenden meg ingencsak kevés a cél érekében.Az étrenden áll vagy bukik az egész,csupán ennyire fontos része a dolognak ez.
2015. febr. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha glutenerzekeny vagyok nem ehetek rizst meg semmilyen szenhidratot?
2015. febr. 10. 21:31
 3/4 A kérdező kommentje:
Azt irjak az glutenmentes. Volt amikor csak rizsen eltem es huson, halon. Szoval nem lehet a gluten.
2015. febr. 10. 21:40
 4/4 anonim ***** válasza:
De ne a szénhidráton agyalj,mert attól vagy elhízva.A húsra,tojásra,zöldségekre,zsírra fókuszálj,ezekből épüljön fel az étrended.Szénhidrátot legfeljebb reggel egyél egy kevés zabot,meg edzés után egy kevés rizst a húshoz,zöldséghez,tojáshoz.
2015. febr. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!